Drukuj

Niskie koszty początkowe i ekonomiczna eksploatacja.

Przystępne cenowo i energooszczędne rozwiązania firmy Samsung z serii EDE oferują wszystkie podstawowe funkcje rozwiązań digital signage. Dzięki smukłej, lekkiej konstrukcji instalacja ekranów jest łatwa i ekonomiczna, co pozwala ograniczyć koszty początkowe. Ponieważ ekrany z serii EDE potrzebują mniej energii, emitują mniej ciepła i są trwałe, pomagają także obniżyć całkowite koszty eksploatacji (TCO).

Zachwyć odbiorców niesamowitym pokazem.

Oczaruj widzów ostrymi, wyraźnymi obrazami w jakości FHD oraz realistycznymi kolorami na smukłym wyświetlaczu wyposażonym w technologię Samsung d-LED. Smukła i lekka konstrukcja oraz wąska ramka pozwalają odbiorcom skupić się na przekazie, co pomaga pozyskać nowych klientów. Dodatkowo funkcja obracania obrazu umożliwia wyświetlanie przekazu w pionie lub w poziomie.

Zwiększ wydajność dzięki ulepszonej komunikacji wizualnej.

65- i 75-calowe ekrany z serii EDE są dostępne z opcjonalną, łatwą w instalacji nakładką dotykową, która wzbogaca wrażenia użytkowników i podnosi renomę marki w każdym środowisku. Ulepszona technologia dotykowa z wykrywaniem w poziomie i w pionie przy użyciu podczerwieni zapewnia realistyczną obsługę wielodotykową w każdym miejscu ekranu. Trwała nakładka o grubości 3,2 mm chroni ekran przed niezliczonymi źródłami uszkodzeń, w tym przed kurzem, zapewniając długotrwałe działanie.

Strona Producenta

www.samsung.com

Dokumentacja Techniczna