Drukuj
Opis produktu:
Łatwe w montażu przyłącze z odchylanym pneumatycznie przednim panelem to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka estetyka, uniwersalność oraz niezawodność.
Rozbudowany przedni panel posiada komputerowe gniazdo VGA (d-sub) oraz cyfrowe gniazdo HDMI, dzięki którym potrafi obsłużyć większość standardowych sygnałów Video.
Dodatkowo wyposażony został w gniazdo Audio Mini Jack, gniazdo Ethernetowe RJ45 oraz gniazdo zasilające, tworząc kompleksowe przyłącze, wymagane w większości profesjonalnych instalacji Audio-Video.
Opis techniczny:
Przyłącze stołowe AV-FBOX200 otwierane jest poprzez delikatne naciśnięcie panelu. Zastosowany mechanizm wyda charakterystyczny dźwięk „kliknięcia” po czym auto-matycznie wysunie panel do kąta 45°.
Pokrywa panelu wykonana jest z wysokiej jakości stopu aluminiowo-magnezowego o grubości 5 mm.
Przyłącze wyposażone jest w zestaw 1,5 m kabli umożliwiających podłączenie bezpośrednio do puszki podłogowej (floorbox-a).
Na zestaw akcesoriów składają się 2 regulowane zaciski motylkowe służą-ce do solidnego przymocowania panelu do stołu konferencyjnego z blatami o każdej grubości. Do każdego przyłącza dołączany jest również szablon (ramka montażowa) umożliwiająca dokładne wyznaczenie i wycięcie w blacie otworu pod przyłącze.
Wyposażenie:
– europejskie gniazdo zasilania 230V
– gniazdo VGA (d-sub, żeńskie)
– gniazdo Audio Mini Jack
– gniazdo HDMI
– 2x gniazdo Ethernet RJ45
Sposób otwarcia panelu: na siłowniku pneumatycznym
Kolor: czarny, szczotkowana stal
Wymiary całkowite: 164x138x150 mm
Wymiary montażowe: 153x127x150 mm
Materiał: Stop aluminiowo-magnezowy, stal
Waga: 2,5 kg
Gwarancja: 24 miesiące

Dokumentacja Techniczna