Drukuj
Opis produktu:
Łatwe w montażu przyłącze z odchylanym pneumatycznie przednim panelem to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka estetyka, uniwersalność oraz niezawodność.
Rozbudowany przedni panel posiada komputerowe gniazdo VGA (d-sub) oraz 2x cyfrowe gniazdo HDMI, dzięki którym potrafi obsłużyć większość standardowych sygnałów Video.
Dodatkowo wyposażony został w 2x gniazdo Audio Mini Jack, gniazdo USB, gniazdo XLR 2x gniazdo Ethernetowe RJ45 oraz gniazdo zasilające, tworząc kompleksowe przyłącze, wymagane w większości profesjonalnych instalacji Audio-Video.
Opis techniczny:
Przyłącze stołowe AV-FBOX500 otwierane jest poprzez delikatne naciśnięcie panelu. Zastosowany mechanizm wyda charakterystyczny dźwięk „kliknięcia” po czym auto-matycznie wysunie panel do kąta 45°.
Pokrywa panelu wykonana jest z wysokiej jakości stopu aluminiowo-magnezowego o grubości 5 mm.
Przyłącze wyposażone jest w zestaw gniazd umieszczonych na dolnej płycie umożliwiających podłączenie bezpośrednio do puszki podłogowej (floorbox-a).
Na zestaw akcesoriów składają się 2 regulowane zaciski motylkowe służące do solidnego przymoco-wania panelu do stołu konferencyjnego z blatami o każdej grubości. Do każdego przyłącza dołączany jest również szablon (ramka montażowa) umożliwiająca dokładne wyznaczenie i wycięcie w blacie otworu pod przyłącze.
Wyposażenie:
– europejskie gniazdo zasilania 230V
– gniazdo VGA (d-sub, żeńskie)
– 2x gniazdo Audio Mini Jack
– 2x gniazdo HDMI
– gniazdo USB
– gniazdo XLR
– 2x gniazdo Ethernet RJ45
Sposób otwarcia panelu: na siłowniku pneumatycznym
Kolor: czarny, szczotkowana stal
Wymiary całkowite: 256x163x159 mm
Wymiary montażowe: 245x152x159 mm
Materiał: Stop aluminiowo-magnezowy, stal
Waga: 3 kg
Gwarancja: 24 miesiące

Dokumentacja Techniczna