Drukuj
Opis produktu:
Łatwe w montażu przyłącze z odchylaną oraz wsuwaną do wnętrza pokrywą to idealne rozwiązanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest wysoka estetyka, uniwersalność oraz niezawodność.
Rozbudowany przedni panel wyposażony jest w luźno wyciągane przedłużacze kablowe VGA (d-sub) oraz HDMI, dzięki którym potrafi obsłużyć większość standardowych sygnałów
Video. Dodatkowo wyposażony został w kabel Audio Mini Jack, kabel Ethernetowy RJ45 oraz gniazdo zasilające, tworząc kompleksowe przyłącze, wymagane w większości profesjonalnych instalacji Audio-Video.
Dzięki możliwości adaptacji praktycznie każdych przedłużaczy kablowych przyłącze może być użyte przy wszystkich instalacjach bez względu na rodzaj obsługiwanych urządzeń.
Opis techniczny:
Przyłącze stołowe AV-SBOX otwierane jest poprzez uniesienie pokrywy oraz wpuszczenie jej do wnętrza kołnierza.
Pokrywa panelu wykonana jest z wysokiej jakości stopu aluminiowo-magnezowego o grubości 5 mm.
Przyłącze wyposażone jest w zestaw 1,5 m przedłużaczy kablowych umożliwiających podłączenie bezpośrednio do puszki podłogowej (floorbox-a).
Na zestaw akcesoriów składają się 2 regulowane zaciski motylkowe służące do solidnego przymocowania panelu do stołu konferencyjnego z blatami o każdej grubości. Do każdego przyłącza dołączany jest również szablon (ramka montażowa) umożliwiająca dokładne wyznaczenie i wycięcie w blacie otworu pod przyłącze.
Wyposażenie:
– europejskie gniazdo zasilania 230V
– kabel VGA (d-sub, żeńskie)
– kabel Audio Mini Jack
– kabel HDMI
– kabel Ethernet RJ45
– możliwość dowolnej konfiguracji okablowania
Sposób otwarcia panelu: pokrywa odchylana, wsuwana do środka
Kolor: czarny, szczotkowana stal
Wymiary całkowite: 200x130x145 mm
Wymiary montażowe: 189x119x145 mm
Materiał: Stop aluminiowo-magnezowy, stal
Waga: 1,5 kg
Gwarancja: 24 miesiące

Dokumentacja Techniczna