Drukuj

Do stosowania w systemach dyskusyjnych

Confidea DD/CD G3 to bezprzewodowa jednostka delegata/przewodniczącego, łącząca wysmukłe, współczesne wzornictwo z doskonałą jakością transmisji głosu i łatwością użycia. Urządzenie jest wyposażone w przycisk „włącz/wyłącz mikrofon” lub „proszę o głos” oraz dwa wyjścia słuchawkowe ze wspólną regulacją głośności.
Solidna i niezawodna łączność bezprzewodowa oraz bogaty zestaw częstotliwości roboczych odróżniają je od tradycyjnych bezprzewodowych systemów konferencyjnych.
Jednostka przewodniczącego ma dodatkowo przyciski „nadrzędny” i „następny w kolejce”.

Akumulator i mikrofon

Jednostki systemu Confidea stosują inteligentny mechanizm zarządzania energią i wykorzystują łatwy do wymiany akumulator litowo-jonowy. (akumulator Confidea BP zamawiany oddzielnie)
Zdejmowany mikrofon, odporny na zakłócenia z sieci GSM, jest mocowany w złączu zabezpieczonym śrubą. (mikrofon Confidea MICxxSL o długości 30, 40 lub 50cm zamawiany oddzielnie).

Poufność przebiegu spotkań

Aby zapobiec podsłuchowi i nieautoryzowanemu dostępowi, bezprzewodowe jednostki i system Confidea© wykorzystują mechanizm cyfrowego szyfrowania, który zapewnia poufność informacji przekazywanych na spotkaniu.

Strona Producenta

www.televic.pl

Dokumentacja Techniczna