Drukuj

Do stosowania w systemach dyskusyjnych i głosowania

Bezprzewodowa jednostka Confidea CV G3 łączy wysmukłe, współczesne wzornictwo z doskonałą jakością transmisji głosu i łatwością użycia, a do tego zapewnia niezawodne połączenie, co wyróżnia ją spośród tradycyjnych systemów tego typu.
Urządzenie jest wyposażone w przycisk „włącz/wyłącz mikrofon” lub „proszę o głos”, dwa wyjścia słuchawkowe ze wspólną regulacją głośności, trzy przyciski do głosowania z informacją wizualną o wynikach glosowania oraz dodatkowy ekran OLED z odpowiednimi przyciskami do zarządzania głosowaniem.
Aby móc w prosty sposób kierować spotkaniem, przewodniczący ma do dyspozycji przyciski „nadrzędny” i „następny w kolejce”, kontrolkę do regulacji głośności całego systemu oraz przyciski do zarządzania głosowaniem.

Głosowanie bez centralnej jednostki sterującej

W przypadku autonomicznej konfiguracji punktu dostępowego (Confidea WCAP G3) i kilku jednostek delegatów (Confidea DV G3) można przeprowadzać głosowania bez centralnej jednostki sterującej. Głosowanie jest kontrolowane za pomocą przycisków sterujących w jednostce przewodniczącego, a wyniki głosowania są wyświetlane na ekranach informacyjnych OLED wszystkich jednostek systemu.
UWAGA: Jednostki systemu Confidea z funkcją głosowania wymagają oprogramowania CoCon Discussion i CoCon Voting Control.

Akumulator i mikrofon

Jednostki systemu Confidea stosują inteligentny mechanizm zarządzania energią i wykorzystują łatwy do wymiany akumulator litowo-jonowy. (akumulator Confidea BP zamawiany oddzielnie)
Zdejmowany mikrofon, odporny na zakłócenia sieci GSM, jest mocowany w złączu zabezpieczonym śrubą. (mikrofon Confidea MICxxSL o długości 30, 40 lub 50cm zamawiany oddzielnie).

Poufność przebiegu spotkań

Aby zapobiec podsłuchowi i nieautoryzowanemu dostępowi, bezprzewodowe jednostki oraz cały system Confidea© wykorzystują mechanizm cyfrowego szyfrowania, który zapewnia poufność informacji przekazywanych na spotkaniu.

Strona Producenta

www.televic.pl

Dokumentacja Techniczna