Drukuj

Do stosowania w systemach dyskusyjnych i głosowania

Bezprzewodowa jednostka Confidea DV G3 łączy wysmukłe, współczesne wzornictwo z doskonałą jakością transmisji głosu i łatwością użycia, a do tego zapewnia niezawodne połączenie, co wyróżnia ją spośród tradycyjnych systemów tego typu.
Urządzenie jest wyposażone w przycisk „włącz/wyłącz mikrofon” lub „proszę o głos”, dwa wyjścia słuchawkowe ze wspólną regulacją głośności oraz w trzy przyciski do głosowania i ekran informacyjny OLED do wyświetlania wyników.głosowania.
Wbudowany czytnik kart RFID umożliwia identyfikację i uwierzytelnianie użytkownika.
Jednostka przewodniczącego jest wyposażona dodatkowo w przyciski „nadrzędny” i „następny w kolejce” oraz regulację głośności całego systemu.

Głosowanie bez centralnej jednostki sterującej

W przypadku konfiguracji z punktem dostępowym (Confidea WCAP G3) i jednostką przewodniczącego (Confidea CV G3) można przeprowadzać głosowania bez centralnej jednostki sterującej. Głosowanie jest kontrolowane za pomocą przycisków sterujących w jednostce przewodniczącego, a wyniki głosowania są wyświetlane na ekranach informacyjnych OLED wszystkich jednostek systemu.
UWAGA: Jednostki systemu Confidea z funkcją głosowania wymagają oprogramowania CoCon Discussion i CoCon Voting Control.

Akumulator i mikrofon

Jednostki systemu Confidea stosują inteligentny mechanizm zarządzania energią i wykorzystują łatwy do wymiany akumulator litowo-jonowy. (akumulator Confidea BP zamawiany oddzielnie)
Zdejmowany mikrofon, odporny na zakłócenia z sieci GSM, jest mocowany w złączu zabezpieczonym śrubą. (mikrofon Confidea MICxxSL o długości 30, 40 lub 50cm zamawiany oddzielnie).

Poufność przebiegu spotkań

Aby zapobiec podsłuchiwaniu i nieautoryzowanemu dostępowi, bezprzewodowe jednostki i system Confidea© wykorzystują mechanizm cyfrowego szyfrowania, który zapewnia poufność informacji przekazywanych na spotkaniu.

Strona Producenta

www.televic.pl

Dokumentacja Techniczna