Drukuj

BSS Soundweb London BLU-800

Soundweb London BLU-800 oferuje konfigurowalność wejść/wyjść, obsługę sieci audio CobraNet oraz wysokoprzepustowej, odpornej na błędy, cyfrowej szyny audio.

BLU-800 ma otwartą architekturę i jest w pełni konfigurowalny poprzez HiQnet London Architect. Dzięki bogatej palecie obiektów przetwarzania i logicznych, a także metodzie „przeciągnij i upuść” stanowi proste i rozpoznawalne środowisko projektowe.

Procesor współpracuje z siecią CobraNet audio i wyposażony jest w dwa porty, zapewniające odporność na błędy transmisji.
Sterowanie odbywa się poprzez odrębny port Ethernet, który, w zależności od potrzeb, umożliwia łączenie lub separowanie sieci CobraNet i sieci sterujących.

Procesor korzysta z też niskolatencyjnej, odpornej na błędy transmisji, 256-kanałowej cyfrowej szyny audio, z wykorzystaniem standardowej skrętki Cat5e, co pozwala na łączenie kompatybilnych urządzeń na dystansie do 100 m.
Konwertery światłowodowe pozwalają zwiększyć dystans pomiędzy urządzeniami do 40 km.

W czterech slotach można instalować karty wejść i wyjść analogowych, wejść i wyjść cyfrowych, montowanych w bankach po cztery, dzięki czemu urządzenie można konfigurować na różne sposoby.

Oprogramowanie pozwala konfigurować wzmocnienie wejść analogowych w krokach co 6 dB, w zakresie do +48 dB na kanał, a także włączać zasilanie Phantom w poszczególnych kanałach. Cyfrowe karty wejść i wyjść przetwarzają sygnały audio w formatach AES/EBU oraz S/PDIF i oferują szeroki wybór opcji synchronizacji. (Dalsze informacje na temat kart I/O można znaleźć na dedykowanych kartach katalogowych).

Sygnalizacja LED Phantom Power, Sync, Signal Present oraz Clip dla poszczególnych kanałów jest łatwo dostępna na przednim panelu i nie wymaga użycia komputera. Na wyświetlaczu prezentowane są informacje specyficzne dla urządzenia, takie jak nazwa, typ urządzenia, numer wersji firmware, czas, adres IP czy maska podsieci. Funkcja dwukierunkowej lokalizacji pozwala na identyfikację urządzeń zarówno z poziomu, jak i wewnątrz HiQnet London Architect.

12 wejść sterujących i 6 wyjść logicznych umożliwia integrację BLU-800 z urządzeniami kompatybilnymi z GPIO. Soundweb London Interface Kit, czyli szczegółowa dokumentacja, która dokładnie opisuje sposób integracji Soundweb London z systemami sterującymi innych producentów, jest zawarta w pakiecie instalacyjnym HiQnet London Architect.

BLU-800 wraz z innymi urządzeniami rodziny Soundweb London to elementy składowe perfekcyjnie dopasowanego rozwiązania systemowego.

 • Cztery sloty kart we/wy
 • Konfigurowalne wejścia/wyjścia
 • Wejścia analogowe (z zasilaniem fantom na każdym kanale)
 • Wyjścia analogowe
 • Wejścia cyfrowe (AES/EBU i S/PDIF)
 • Wyjścia cyfrowe (AES/EBU i S/PDIF)
 • Konfigurowalne przetwarzanie sygnału audio
 • Bogata paleta obiektów przetwarzania i logicznych
 • Sieć audio CobraNet
 • 256-kanałowa, niskolatencyjna, odporna na błędy,
 • cyfrowa szyna audio

Strona Producenta

bssaudio.com

Dokumentacja Techniczna