Drukuj

BSS Soundweb London BLU-BIB

OPIS OGÓLNY:

Panel wejściowy (expander) Soundweb London BLU-BIB oferuje możliwość dodania do wysokoprzepustowej, odpornej na błędy, cyfrowej magistrali audio BLU-Link, ośmiu wejściowych kanałów mikrofonowo-liniowych.

BLU-BIB jest przystosowany do obsługi niskolatencyjnej, odpornej na błędy transmisji, 256-kanałowej cyfrowej magistrali audio BLU-Link, wykorzystującej do przesyłu standardową skrętkę Cat 5e, pozwalającą na łączenie kompatybilnych urządzeń na dystansie do 100 m. Konwertery światłowodowe pozwalają zwiększyć dystans pomiędzy urządzeniami do 40 km.

Dodanie kanałów wejściowych do cyfrowej magistrali audio BLU-Link, odbywa się przy pomocy kombinacji sześciu mikroprzełączników umieszczonych na tylnym panelu urządzenia. BLU-BIB nie jest konfigurowalny przez oprogramowanie HiQnet™ London Architect. Wejścia sygnałów analogowych wykorzystują ten sam typ złącz wejściowych, co wszystkie procesory i matryce sygnałowe rodziny Soundweb London BLU. Włączenie zasilania Phantom Power oraz ustawienie wzmocnienia wstępnego dla każdego z ośmiu kanałów wejściowych odbywa się przy wykorzystaniu przycisków na panelu frontowym.

Informacje o obecności sygnału (Signal), przesterowaniu (Clip) oraz obecności zasilania Phantom Power (+48V) są czytelnie sygnalizowane wskaźnikami LED na panelu frontowym urządzenia. Obecny jest również sygnalizator obecności zasilania (Power) oraz wskaźnik poziomu wstępnego dla każdego z sygnałów wejściowych.

BLU-BIB może pracować w trzech trybach wybieranych przez przyciski na panelu frontowym: tryb EDIT – umożliwia użytkownikowi zmianę poziomów wstępnych i włączenie zasilania Phantom Power, tryb NORMAL – blokuje możliwość zmiany poziomów wstępnych i włączenia zasilania Phantom Power, tryb STEALTH – blokuje możliwość zmiany poziomów wstępnych i włączenia zasilania Phantom Power oraz wyłącza sygnalizatory LED (z wyjątkiem diody zasilania Power).

BLU-BIB zamknięty jest w obudowie o szerokości 9,5″, pozwalającej na ustawienie na biurku lub instalację na ścianie, dostępny uchwyt rackowy umożliwia instalację w standardowej szafie rackowej o szerokości 19″.

Expander BLU-BIB jest fabrycznie wyposażony w zasilacz sieciowy 12V DC.

BLU-BIB wraz z innymi urządzeniami rodziny Soundweb London to elementy składowe perfekcyjnie dopasowanego rozwiązania systemowego.

KLUCZOWE CECHY:

  • Osiem analogowych kanałów wejściowych
  • Standardowe sygnałowe terminale wejściowe
  • Mikroprzełączniki konfiguracji wyboru bloku ośmiu kanałów wejściowych
  • Możliwość ustawienia poziomów wstępnych i włączenia zasilania Phantom z panelu frontowego
  • 256-kanałowa, niskolatencyjna, odporna na błędy, cyfrowa magistrala audio
  • Trzy tryby pracy, możliwość zablokowania przycisków
  • Zasilacz sieciowy 12V DC w komplecie
  • Złącze terminalowe dla zasilania
  • Obudowa o szerokości 9,5″ do zainstalowania na ścianie lub postawienia na biurku
  • Opcjonalne uchwyty rackowe do instalacji w szafie rackowej 19”

Strona Producenta

bssaudio.com

Dokumentacja Techniczna