Drukuj
BSS Soundweb London BLU-BOB2 czyli „break-out box” oferuje dostęp do 8 dodatkowych analogowych kanałów audio za pośrednictwem szerokopasmowej, odpornej na błędy transmisji, cyfrowej szyny audio Soundweb London.

Moduł ten współpracuje z niskolatencyjną, odporną na błędy transmisji, 256-kanałową cyfrową szyną audio, łączącą kompatybilne urządzenia na dystansie do 100 metrów przy wykorzystaniu standardowego okablowania kategorii 5e.
Konwerter światłowodowy BSS Audio MC-1 pozwala zwiększyć dystans pomiędzy urządzeniami do ponad 10km (6.2 mili), łącząc je przy użyciu jednomodowego światłowodu.

Kanały wyjściowe BLU-BOB2 łatwo się konfiguruje za pomocą sześciu przełączników DIP znajdujących się na tylnym panelu urządzenia. Pozwalają one wybierać kolejne kanały, w grupach po osiem.

Ten prosty mechanizm umożliwia wybór dowolnej grupy 8 kanałów spośród 256 dostępnych na cyfrowej szynie audio.

Przypisania kanałów wyjściowych dokonuje się wyłącznie przy użyciu przełączników DIP.
BLU-BOB2 nie jest konfigurowany z poziomu HiQnet London Architect. 8 analogowych wyjść liniowych wyprowadzane jest poprzez takie same terminale blokowe, w jakie wyposażone są pozostałe urządzenia rodziny Soundweb London.

Obecność sygnału, a także stan zasilania są sygnalizowane przez diody LED na przednim panelu. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach. Pierwsza (BLU-BOB1) ma szerokość połowy stelaża RACK i przystosowana jest do ustawienia na stole lub montażu naściennego.

Wersja druga ma szerokość RACK’a (BLU-BOB2) 19″ i wysokość 1U i wyposażona jest w uchwyty montażowe. Sygnalizacja na panelu przednim oraz złącza na tylnym są takie same w obu wersjach. Moduł wyjściowy BLU-BOB2 zasilany jest za pomocą zasilacza 12V DC, dostarczanego wraz z urządzeniem. BLU-BOB2 wraz z innymi urządzeniami rodziny Soundweb London to elementy składowe perfekcyjnie dopasowanego rozwiązania systemowego.

Właściwości:

  • 8 analogowych wyjść audio
  • Standardowe terminale blokowe dla połączeń audio
  • Wybór grup kanałów za pomocą przełączników DIP
  • 256-kanałowa, niskolatencyjna, odporna na błędy transmisji cyfrowa szyna audio
  • Przejrzysta sygnalizacja LED na panelu przednim
  • Dołączony zewnętrzny zasilacz 12VDC
  • Terminale blokowe do podłączania zasilania
  • Obudowa 19″ 1U (BLU-BOB2)

Strona Producenta

bssaudio.com

Dokumentacja Techniczna