Drukuj
 

Głośniki z niskostratnymi membranami

Zaprojektowane od zera, skonstruowane specjalnie dla każdego produktu głośniki IKON MK2 łączą membranę z włókna drzewnego, niskostratne otoczenie, wentylowany system magnetyczny i trwałą, odlewaną obudowę aluminiową dla absolutnie najlepszej w klasie średniej skali i reprodukcji basów.

 

Obudowy wyprodukowane w Danii

Obudowy tworzą bardzo trwałą konstrukcję z wewnętrznymi kratownicami dla jej wzmocnienia. Przyczynia się to do świetnej sztywności i praktycznie eliminuje rezonowanie wewnątrz obudowy.

 

Porty bass reflex

Wyczucie czasu jest tutaj absolutnie kluczowym terminem. Odpowiednie wyczucie czasu, bez jakichkolwiek niepożądanych interakcji pomiędzy głośnikami, a częstotliwościami znacząco podnosi zdolność do tworzenia holograficznej sceny.

 

Hybrydowy moduł głośnika wysokotonowego

Znak firmowy DALI – hybrydowy głośnik wysokotonowy, łączy kopułkę głośnika wysokotonowego z wstęgowym głośnikiem wysokotonowym dla niezwykłej reprezentacji wysokich częstotliwości.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE
Przedstawiony system głośników MK2 składa się z 2 głośników IKON 6, 2 głośników naściennych IKON ON-WALL , 1 głośnika IKON VOKAL oraz 1 głośnika IKON SUB. 

Głośniki należące do serii IKON MK2 zaprojektowano i rozwinięto w taki sposób, aby zaadaptować je do szerokiego spektrum zastosowań związanych z odtwarzaniem dźwięku o wysokiej wydajności w nowoczesnym środowisku domowym. W ramach tej serii oferujemy głośniki o niewielkich, średnich i dużych rozmiarach, co umożliwia dostosowanie systemu nagłośnienia do dowolnego pomieszczenia, a jednocześnie gwarantuje, że nie zdominują one w żaden sposób przestrzeni.

Na powyższej ilustracji widać typowy system dźwięku przestrzennego 5.1 o średnich rozmiarach, który zbudowano na bazie głośników przednich IKON 6, głośników tylnych IKON ON-WALL, kanału centralnego IKON VOKAL 2 oraz subwoofera IKON SUB obsługującego wagę ciężką, tj. odtwarzającego wszystkie składowane muzyki o niskiej częstotliwości.

Laureat wielu nagród
Poprzednia generacja takiej konfiguracji głośników przestrzennych IKON otrzymała wiele nagród międzynarodowych w kategorii najwyższej wydajności w swojej klasie, wliczając w to nagrodę za najlepszy system dźwięku przestrzennego roku na prestiżowych pokazach WHAT Hi-Fi AWARDS SHOW, i to dwa lata z rzędu!

Strona Producenta

http://www.dali-speakers.com/

Dokumentacja Techniczna