O Nas

Jako firma specjalizujemy się również w przygotowywaniu profesjonalnych projektów systemów audiowizualnych, nagłośnieniowych, a także wideokonferencyjnych. W ramach kompleksowych rozwiązań wykonujemy także projekty obejmujące fotele audytoryjne i systemy zaciemnienia sal. Tworzenie projektów w branży audiowizualnej w wielu przypadkach jest pomijane przez inwestorów na czas realizacji inwestycji. Wynikiem czego powstają systemy często niedopasowane do potrzeb użytkowników oraz generowane są większe koszty spowodowane zbyt późnymi pracami instalatorskimi. Oprócz wykonania projektu zapewniamy również serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny i instruktarz obsługi urządzeń. Przygotowane przez naszych specjalistów projekty wykonywane są zgodnie z obowiązującymi wymogami. W celu poparcia naszych kwalifikacji zapraszamy do zapoznania się z zakładką referencje.

Pomysłowość i Funkcjonalność

Budowa nowego obiektu czy też modernizacja istniejącego wymaga koncepcji jaki chcemy uzyskać efekt końcowy. Ważnym elementem są potrzeby i możliwości inwestora.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży systemów audiowizualnych jesteśmy w stanie przygotować rozwiązanie dla każdego. Jeśli potrzebujesz nowoczesnych rozwiązań oraz wyposażenia AV to dobrze trafiłeś.

Przygotowanie i Okablowanie

schemat
W przypadku złożonych kompleksowych rozwiązań audio-wideo, bardzo ważnym elementem są uzgodnienia międzybranżowe. W celu uniknięcia kolizji z innymi częściami wyposażenia na etapie projektu przygotowujemy wytyczne dla innych branż oraz uczestniczymy w spotkaniach projektantów. Do wykonania instalacji AV wykorzystujemy okablowanie renomowanych producentów, które pozwoli działać całemu systemowi na najwyższym poziomie przez wiele lat.

Montaż, Instalacja i Programowanie

Posiadamy duże doświadczenie oraz niezbędny park urządzeń do wykonania praktycznie każdej instalacji AV. Dysponujemy własnym potencjałem  do montażu, oprogramowania i serwisu urządzeń audiowizualnych. W naszych szeregach są osoby pracujące w ten branży od wielu lat. Doświadczenie procentuje. Programowane przez nas systemy centralnego sterowania są  funkcjonalne a ich intuicyjna obsługa jest dziecinnie prosta dla każdego.

Uruchomienie Systemu i Szkolenie

sala

Po każdej realizacji AV przeprowadzamy kompleksowe szkolenia dla Naszych klientów, aby umożliwić maksymalne wykorzystanie zainstalowanych urządzeń i bezproblemową obsługę. Na życzenie klienta przeprowadzamy także rozbudowane szkolenia dla większej grupy osób.

Serwis i Gwarancja

mikrofony

Wszystkim naszym klientom zapewniamy serwis gwarancyjny oraz obsługę pogwarancyjną. Usługi serwisu świadczymy zarówno dla klientów, którzy zakupili urządzenia w naszej firmie jak i u innych sprzedawców.