Drukuj
Ekran projekcyjny Adeo Tensio Incell Classic-z napinaczami

Linia ekranów projekcyjnych do zabudowy sufitowej, przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników, dedykowana dla wszystkich typów klientów – do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferenyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Ekrany z napinaczami świadczą o wysiłku jaki Adeo Screen wkłada w rozwój nowych, innowacyjnych produktów. Nowa strategia marketingowa firmy przewiduje rozszerzanie asortymentu o nowe modele – produkty klasy premium, dostosowane do oczekiwañ rynku, ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej wymagajacych użytkowników.

Najczęstszym problemem, jaki muszą uwzględniać producenci ekranów jest aspekt płaskosci powierzchni projekcyjnej. Jednym z najważniejszych czynników, wpływajacych na jakość ekranów projekcyjnych są fałdy i zmarszczenia. Ekrany z napinaczami rozwiazują ten problem za pomocą innowacyjnych i oryginalnych systemów, opracowanych i opatentowanych przez pracowników działu badañ i rozwoju Adeo Screen.System Tensio Classic to z kolei wyprofilowana powierzchnia projekcyjna napięta eleastycznymi linkami. Systemy ten zapewnia idealnie gładką powierzchnię projekcyjną, nawet w przypadku ekranów z wysokim, dodatkowym czarnym pasem na górze ekranu.

Firma Adeo Screen opracowała własny projekt najwyższej jakości ekranu przeznaczonego do instalacji wszędzie tam, gdzie klient oczekuje całkowitego ukrycia ekranu w suficie. Pracownicy dzialu badañ i rozwoju Adeo Screen położyli szczególny nasisk na wygodę montażu, szczególnie możliwość elastycznego dopasowania kasety ekranu do płaszczyzny istniejącego sufitu właściwego i podwieszanego, oraz łatwego demontażu ekranu w razie potrzeby.

Ekrany Tensio Classic Incell dostępne są w formatach 4:3, 16:9 (16:10) lub innych nie przekraczających 1:1 (na zamówienie) oraz mogą być wyposażone w różne materiały projekcyjne, w zależności od przeznaczenia – VisionWhite (standard), VisionWhitePro (nie przepuszczająca światła), VisionGrey (zwiększajaca kontrast), VisionAkustik (przepuszczająca dźwięk).

Ekrany Tensio Classic Incell wyposażone są w klasyczny system napinaczy – elastyczna linka napina boczne krawędzie ekranu, co pozwala uzyskać idealnie gładką powierzchnię projekcyjną.
Kasety wykonane są w całości z aluminium.

Sterowanie: elektryczne naścienne w komplecie
Możliwość montażu: sufitowa – elementy montażowe do instalacji w komplecie
Kolor obudowy ekranu: biały
Czarna ramka dookoła ekranu o szerokości 5cm dostępna w standardzie

Możliwości personalizacji – PSS (Personal Screen System) :

Szerokość całkowita: Możliwość skrócenia szerokości kasety i powierzchni ekranu na dokładny wymiar
Powierzchnie projekcyjne: opcjonalnie, VisionWhite, VisionWhitePro, VisionGrey, VisionAkustik
Górny czarny pas: opcjonalnie (wysokości podane w tabeli, odpowiednio dla kazego rozmiaru i formatu ekranu)
Sterowanie bezprzewodowe: dostępne jako opcja (radiowe, radiowe zintegrowane z silnikiem, IrDA (podczerwieñ))

Ekran projekcyjny Adeo Tensio Incell Classic-z napinaczami

Strona Producenta

http://www.adeoscreen.pl

Dokumentacja Techniczna