Drukuj
Linia ekranów projekcyjnych przeznaczona dla najbardziej wymagających użytkowników, dedykowana dla wszystkich typów klientów – do profesjonalnych instalacji AV, dla sektora publicznego i edukacyjnego, wyposażenia sal konferenyjnych oraz do użytku w kinie domowym.

Ekrany z napinaczami świadczą o wysiłku jaki Adeo Screen wkłada w rozwój nowych, innowacyjnych produktów. Nowa strategia marketingowa firmy przewiduje rozszerzanie asortymentu o nowe modele – produkty klasy premium, dostosowane do oczekiwañ rynku, ze szczególnym uwzględnieniem najbardziej wymagajacych użytkowników.

Najczęstszym problemem, jaki muszą uwzględniać producenci ekranów jest aspekt płaskosci powierzchni projekcyjnej. Jednym z najważniejszych czynników, wpływajacych na jakość ekranów projekcyjnych są fałdy i zmarszczenia. Ekrany z napinaczami rozwiazują ten problem za pomocą innowacyjnych i oryginalnych systemów, opracowanych i opatentowanych przez pracowników działu badañ i rozwoju Adeo Screen. System Tensio rózni sie od stosowanych na rynku: dwa obciążniki, połączone po obu stronach dolnej listwy ekranu, do których zamocowane są sznurki. System Tensio Classic to z kolei wyprofilowana powierzchnia projekcyjna napięta eleastycznymi linkami. Oba systemy zapewniają idealnie gładką powierzchnię projekcyjną, nawet w przypadku ekranów z wysokim, dodatkowym czarnym pasem na górze ekranu. Wybór systemu (Tensio / Tensio Classic) należy do użytkownika.

Ekrany Tensio / Tensio Classic Elegance dostępne są w formatach 4:3, 16:9 (16:10) lub innych nie przekraczjących 1:1 (na zamówienie) oraz mogą być wyposażone w różne materiały projekcyjne, w zależności od przeznaczenia – VisionWhite (standard), VisionWhitePro (nie przepuszczająca światła), VisionGrey (zwiększająca kontrast), VisionAkustik (przepuszczająca dźwięk).

Linia Elegance posiada subtelne, zaokrąglone zakoñczenia kasety, podnosząc tym samym estetykę produktu.
Kasety wykonane są w całości z aluminium.

Każdy ekran wyposażony jest w kompletny zestaw montażowy, przewodowe sterowanie naścienne oraz podręcznik użytkownika opisujący sposób instalacji.

Sterowanie: elektryczne naścienne w komplecie
Możliwość montażu: ścienna lub sufitowa – elementy montażowe do obu typów instalacji w komplecie
Czarna ramka dookoła ekranu o szerokości 5cm dostępna w standardzie.

Możliwości personalizacji – (Personal Screen System):

Powierzchnie projekcyjne: opcjonalnie, VisionWhite, VisionWhitePro, VisionGrey, VisionAkustik
Sposób wysuwu ekranu: przedni lub tylni (standardowo tylni)
Kolor obudowy ekranu: biały, czarny, anodyzowane aluminium (standardowo bialy)
Górny czarny pas: opcjonalnie (wartości podane w tabeli, odpowiednio dla każego rozmiaru i formatu ekranu)
Strona montażu silnika w kasecie ekranu: prawa lub lewa (standardowo prawa)
Sterowanie bezprzewodowe: dostępne jako opcja (radiowe, radiowe zintegrowane z silnikiem, IrDA (podczerwieñ))
System szybkiego montażu: opcjonalnie, do wyboru w momencie składania zamówienia

Strona Producenta

http://www.adeoscreen.pl

Dokumentacja Techniczna