Drukuj

EH-TW6800

Przekształć swój dom w prawdziwe kino z tym łatwym w obsłudze, pełnym niezwykłych funkcji projektorem. Zanurz się w jasnych, kolorowych, pełnych detali obrazach 2D i 3D w rozdzielczości Full HD dzięki współczynnikowi kontrastu wynoszącemu 120 000:1. Konfiguracja jest prosta dzięki szerokiemu zakresowi przesunięcia obiektywu, zoomowi optycznemu oraz poziomej i pionowej korekcji geometrii obrazu.

Nadzwyczajne obrazy

Ciesz się niezwykłymi obrazami dzięki połączeniu zaawansowanych technologii, które sprawią, że jeszcze bardziej poczujesz się jak w prawdziwym kinie. Technologia 3LCD firmy Epson zapewnia najwyższą jasność i realistyczne odwzorowanie kolorów bez efektu tęczy. Wysokie natężenie światła białego i barwnego (2700 lumenów) w połączeniu z technologią sRGB oraz dynamiczny współczynnik kontrastu równy 120 000:1 gwarantują znakomity obraz w jakości Full HD, żywe i wyraziste kolory oraz głębokie czernie. Funkcje interpolacji klatek i Detail Enhancement sprawią, że szczegóły staną się wyraźniejsze, obrazy będą ostre, a przejścia między nimi płynne. Projektor jest też w stanie konwertować standardowy obraz 2D na 3D.

Łatwy i profesjonalny montaż

Łatwa instalacja, prosta obsługa i swoboda montażu pozwalają szybko zagłębić się w wirtualnym świecie. Zoom optyczny 1,6x, wtyk RJ45 oraz funkcja korekcji geometrii obrazu w pionie w zakresie ±60% i w poziomie w zakresie ±24% z łatwością pozwalają zapewnić doskonały kształt obrazu bez deformacji. Dla perfekcjonistów udostępniono narzędzia do kalibracji ISF, które w profesjonalny sposób pomogą dostosować poszczególne ustawienia. Projektor EH-TW6800 wymaga jedynie podstawowej konserwacji. Długi czas eksploatacji lampy pozwoli Ci oglądać filmy na dużym ekranie każdego dnia nawet przez kolejnych siedem lat1.

Kluczowe cechy

  • Kino domowe o wysokiej wydajności w przystępnej cenie: Współczynnik kontrastu 120 000:1 i kalibracja ISF
  • Płynne, dynamiczne obrazy: Interpolacja klatek i optymalizacja szczegółów
  • Oglądaj filmy codziennie przez następne 7 lat1: Czas eksploatacji lampy: 5000 godzin (tryb ekonomiczny)
  • Duży zakres regulacji kąta ustawienia obiektywu: ±60% w pionie i ±24% w poziomie
  • Najwyższa jakość obrazu: Pełna obsługa sRGB

Parametry Projektoru

TechnologiaLCD
Siła Światła0-3000 lm
ZastosowanieDla Kina Domowego
Rozdzielczość1920x1080 (1080p) Full HD 16:9

Strona Producenta

https://www.epson.pl

Dokumentacja Techniczna