Drukuj
Głośnik Apart CM4

CM4 to niewielki głośnik sufitowy z własną tylną obudową do zabudowy w instalacjach niskoprądowych

Z uwagi na niewielkie rozmiary głośnik CM4 łatwo integruje się z dowolnym wnętrzem. Jest znakomitym wyborem do reprodukcji mowy oraz muzyki. Stanowi dobry wybór zarówno w instalacjach publicznych jak i domowych.

Własna tylna metalowa obudowa poprawia charakterystyki brzemienia jak i chroni głośnik przez spadającymi przedmiotami, co szczególnie predysponuje głośnik CM4 do montażu w nieosłoniętych metalowych lub wykonanych z pustaków sufitach. Zastosowanie w takich miejscach seryjnych głośników powoduje, że na skutek swobodnej „ucieczki” powietrza pompowanego przez tylna stronę membrany głośnika uzyskany dźwięk jest lekki, pozbawiony należytego „ciała”. Tylna akustyczna obudowa głośnika CM4 zabezpiecza przed tym niekorzystnym zjawiskiem i zapewnia pełne, bogate brzmienie.

Dzięki solidnym metalowym zaciskom sprężynowym głośniki CM4 mogą być instalowane w sufitach o niewielkiej głębokości – głębokość montaży wynosi tylko 100 mm. Umożliwia to instalowanie tych głośników w wielu różnorodnych instalacjach.

W jednej linii głośnikowej połączonej do kanału wzmacniacza o obciążalności 4 ohm można podłączyć maksymalnie 4 głośniki CM4. Jeżeli pożądane jest uzyskanie potężniejszego, bardziej dynamicznego dźwięku, należy używać połączenia głośników CM4 z subwooferem sufitowym CMSUB8 lub subwooferem wolnostojącym (z możliwością montażu naściennego) SUBLIME.

Głośnik jest dostępny w kolorze białym (W), przy zamówieniu co najmniej 12 szt. może być dostarczony opcjonalnie w dowolnym kolorze z palety RAL (Nr ref PAINTCM).

Strona Producenta

http://www.apart-audio.com/

Dokumentacja Techniczna