Drukuj
Głośnik Apart CM5EH

Odporny na wilgoć głośnik sufitowy do instalacji 100 V. Kolor biały (W).

CM5EH to nowa, odporna na wilgoć wersja popularnego i cenionego głośnika sufitowego CM5E. Jest on dedykowany do zastosowań w łazienkach, kuchniach, chłodniach i innych pomieszczeniach o podwyższonej wilgotności. Konstrukcja CM5EH jest bardzo zbliżona co CM5E – różni się materiałem, z którego wykonana jest membrana i maskownica. Najnowsza wersja posiada plastikowy grill. Większość głośników o zwiększonej odporności na wilgoć charakteryzuje się niezbyt estetycznym wyglądem, CM5EH wygląda – podobnie jak pozostałe głośniki sufitowe APART-a – bardzo atrakcyjnie. Pozwala to na pełną integrację z wystrojem wnętrza i zachowanie integralności wzorniczej całego budynku.

Głośnik jest bardzo łatwy do montażu. Dzięki prostemu systemowi z 2 zaciskami sprężynowymi, wystarczy otworzyć zaciski, wsunąć głośnik z zaciskami w otwór montażowy, zwolnić zaciski i odpowiednio ułożyć w otworze. Montaż nie wymaga użycia narzędzi i oszczędza cenny czas instalatora.

CM5EH to nowoczesny, bardzo konkurencyjny głośnik do zabudowy, wyposażony w wysokiej klasy transformator do linii 100 V oraz bezpośrednie złącze 8 Ohm, umożliwiające podłączenie równoległe dwóch głośników do jednego kanału 4-ohmowego wzmacniacza. W instalacjach 100 V mamy do dyspozycji 2 odczepy wysokiej jakości transformatora – odpowiednio 3W oraz 6W. Głośnik jest dostarczany w kolorze białym.

Strona Producenta

http://www.apart-audio.com/

Dokumentacja Techniczna