Drukuj
Głośnik Apart CM6QFT

6.5” łatwy w montażu, dwudrożny głośnik sufitowy, dedykowany do instalacji 100 volt. Kolor biały (W).

CM6QFT to nowoczesny i atrakcyjnie prezentujący się głośnik sufitowy, który stał się nową referencją dla instalatorów – obok swoich niezaprzeczalnych wartości sonicznych cechuje się niespotykaną łatwością montażu. Skraca to radykalnie czas pracy na placu budowy.

Opatentowany system QuickFit umożliwia instalację w krótkim czasie wielu głośników – nie wymaga on dokręcania śrub, a jedynie zwolnienia czterech, fabrycznie zaciśniętych – zatrzasków. Pomocna przy tym jest okrągła, dostarczana w komplecie z kluczem, końcówka. Zdemontowanie głośnika jest także proste – wymaga tylko obrócenia zatrzasków o 180° za pomocą drugiej, 6-ciokątnej końcówki tego samego klucza.

CM6QFT wyposażono w papierową membranę 6.5”, która zapewnia niski poziom zniekształceń. Wysokie częstotliwości odtwarza 1” miękka kopułka wysokotonowa. Zestaw tych przetworników daje pełnozakresowy, rasowy dźwięk, dzięki czemu CM6QFT sprawdza się zarówno jako głośnik do odtwarzania muzyki jak i komunikatów głosowych. Kosz głośnika wykonano z wysokiej jakości tworzywa ABS.

Standardowo, zestaw wraz ze stalową maskownicą dostarczany w kolorze białym, przy zamówieniu co najmniej 12 szt. istnieje możliwość opcjonalnego malowania głośnika w dowolnym kolorze z palety RAL (opcja PAINTCM).

Strona Producenta

http://www.apart-audio.com/

Dokumentacja Techniczna