Drukuj
Głośnik Apart cm6tsmf

6.5” przeciwpożarowy głośnik sufitowy z membraną podwójnie stożkową, do instalacji 100 volt, biały (W).

CM6TSMF jest sufitowym głośnikiem, z metalową maskownicą, tylną obudową i uchwytami montażowymi. Został zaprojektowany jako bezpieczny, ognioodporny głośnik do instalacji 100 V, co zaowocowało powstaniem bardzo nowoczesnego i konkurencyjnie wycenionego głośnika z tylną, metalową obudową. Głośnik bardzo dobrze integruje się z instalacjami przywoławczymi i rozgłaszającymi wysokiej jakości muzykę tła. Carakteryzuje go bardzo dobre, wręcz sceniczne brzmienie – wyjątkowe w tym zakresie cenowym.

CM6TSMF charakteryzuje się bardzo wysokim wskaźnikiem zrozumiałości mowy oraz zadziwiająco szerokim kątem rozproszenia. To urządzenie idealnie dostosowane dla częstotliwości głosu ludzkiego, co kreuje go jako głośnik pierwszego wyboru dla systemów ewakuacyjnych.

Tylna obudowa głośnika gwarantuje idealnie brzmienie. Jest to szczególnie cenne w sytuacjach instalacji w ażurowych, perforowanych sufitach, gdzie następuje bardzo szybkie wygaszanie energii produkowanej przez tylną stronę membrany. Kolejną zaletą takiej konstrukcji jest to, że muzyka nie jest słyszana przez osoby mieszkające lub pracujące powyżej instalacji.

Głośnik jest szczególnie predystynowany do zastosowań w ciągach komunikacyjnych, recepcjach, butikach, sklepach, biurach, salach konferencyjnych, systemach ewakuacyjnych.

Strona Producenta

http://www.apart-audio.com/

Dokumentacja Techniczna