Drukuj
Głośnik Apart CMS508

5.25” dwudrożny kwadratowy zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach niskoprądowych. Kolor biały (W)

CMS508 to wysokiej jakości nowoczesny dwudrożny zestaw głośnikowy do zabudowy w instalacjach niskoprądowych, bardzo lubiany przez projektantów ze względu na świetne wzornictwo, łatwość integracji z każdym wnętrzem i doskonałe brzmienie klasy HiFi.

Zestaw CMS508 jest wyposażony we wzmocniony polipropylenowy woofer o średnicy 5.25” oraz 1” głośnik wysokotonowy. CMS508 jest szczególnie polecany do rozgłaszania muzyki tła oraz komunikatów głosowych zwłaszcza tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca na montaż i jego zwarte wymiary są atutem . Jest bardzo łatwy do montażu dzięki prostemu systemowi montażowemu z 4 śrubami ukrytymi pod maskownicą.

Kosz głośnika wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa ABS, demontowalna maskownia z aluminium, , woofer z polipropylenu – to sprawia, że CMS15T może być instalowana w środowisku o podwyższonej wilgotności.

Standardowo głośnik jest dostarczany w kolorze białym, przy zamówieniu ilości co najmniej 12 szt. jest możliwość opcjonalnego malowania głośnika w dowolnym kolorze z palety RAL (opcja PAINTCM).

Opcjonalnie zestaw można uzupełnić tylną metalową obudową z wewnętrznym tłumieniem (CMS5BBI).

Strona Producenta

http://www.apart-audio.com/

Dokumentacja Techniczna