Drukuj
Kompaktowy głośnik tubowy, szary (G)

H20 to silny i odporny na warunki pogodowe głośnik tubowy przeznaczony do zastosowań przemysłowych. Oferuje wysoki poziom ciśnienia akustycznego, co sprawia, że głośnik ten jest szczególnie polecany do nadawania komunikatów głosowych i sygnałów alarmowych w środowisku o wysokim poziomie hałasu w tle. H20 można stosować jako głośnik dalekiego zasięgu, także na zewnątrz pomieszczeń.

Dzięki wykonaniu uchwytów, śrub i wkrętów ze stali nierdzewnej H20 jest w pełni odporny na działanie warunków zewnętrznych i może być stosowany z powodzeniem zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń (IP66). Uchwyt umożliwia także obracanie głośnika w zakresie ponad 180°. Ponieważ tuba głośnika jest wykonana z odpornego na udary tworzywa ABS jest on w stanie wytrzymać oddziaływanie twardych i szorstkich przedmiotów.

H20 jest wyposażony w wysokiej jakości transformator 100 V z kilkoma odczepami mocy, można go także używać w instalacjach 8 Ω. Technologia Apart Audio zabezpiecza wzmacniacz przed przesterowaniem poprzez działanie unikalnego układu IMC, który kontroluje impedancję H20.

  • Typ przetwornika: głośnik tubowy
  • Odczepy transformatora dla linii 100 V: 20-10-5-2.5 W
  • Impedancja: 8 Ω
  • Moc dynamiczna w instalacji niskoprądowej: 30 W

Strona Producenta

biamp.com

Dokumentacja Techniczna