Drukuj
Głośnik Hi-Fi Apart CMRQ108

6.5” dwudrożny prostokątny zestaw głośnikowy klasy High-End, do zabudowy, biały (W)

CMRQ108 to nowoczesny dwudrożny zestaw głośnikowy klasy High-End do zabudowy, bardzo lubiany przez projektantów i architektów wnętrz. Ceniony jest zwłaszcza ze względu na świetne wzornictwo i łatwość integracji z każdym wnętrzem. Co najważniejsze CMRQ108 oferuje doskonałe, iście high-endowe brzmienie, niespotykane dotychczas na tym poziomie cenowym. Jest świetnym partnerem w wysokiej klasy instalacjach audio i kina domowego.

Zestaw CMRQ108 pracuje w standardzie 8 ohm, może jednak zostać z łatwością przełączony na 12 ohm. Dzięki temu można połączyć równolegle 2 zestawy do jednego kanału wzmacniacza, ponieważ sumaryczna wartość oporności osiąga wtedy 6 ohm, co jest typowym obciążeniem dla amplitunera kina domowego.

Kosz zestawu jest wykonany z wysokiej jakości tworzywa ABS. Cechuje się wąskimi krawędziami. Maskownica jest wykonana ze stali, ale nawet bez założonej maskownicy CMRQ108 prezentuje się fantastycznie.

Membrana woofera o średnicy 6.5” została wykonana z Kevlaru, a zawieszenie z gumy o niskiej stratności. Wysokie częstotliwości są reprodukowane przez 1” jedwabną kopułkę wysokotonową, którą można kierować w stronę miejsca odsłuchowego. Pozwala to na precyzyjne kreowanie sceny muzycznej dokładnie dla miejsca, gdzie chcemy cieszyć się muzyką.

Standardowo głośnik jest dostarczany w kolorze białym. Przy zamówieniu ilości co najmniej 12 szt. jest możliwość opcjonalnego malowania głośnika w dowolnym kolorze z palety RAL (opcja PAINTCM).

Opcjonalnie zestaw można również uzupełnić tylną metalową obudową z wewnętrznym tłumieniem (CMRQ108BBI).

Strona Producenta

http://www.apart-audio.com/

Dokumentacja Techniczna