Drukuj
Głośnik Hi-Fi Biamp CMSQ108

 

5.25” dwudrożny kwadratowy zestaw głośnikowy klasy High-End, do zabudowy, biały (W).

CMSQ108 to nasz stylowy, dwudrożny zestaw głośnikowy klasy High-End do zabudowy ,który łączy eleganckie wzornictwo z perfekcyjnym, naturalnym brzmieniem. Ten kwadratowy, elegancki zestaw dzięki płaskiej i wąskiej krawędzi maskownicy z łatwością wtapia się w każde wnętrze.

Zestaw CMSQ108 pracuje w standardzie 8 ohm. Można jednak połączyć równolegle 2 zestawy do jednego kanału wzmacniacza, ponieważ sumaryczna wartość oporności osiąga wtedy 4 ohm, która jest wartością akceptowalną przez większość urządzeń.

Membrana przetwornika nisko-średniotonowego o średnicy 5.25”, ma strukturę kanapkową, czyli została wykonana z Kevlaru i papieru, co pozwoliło zachować jej sztywność i osiągnąć punktowy, znakomicie kontrolowany bas, bez podkolorowań dźwięku. Wysokie częstotliwości są reprodukowane przez 1” jedwabną kopułkę wysokotonową, którą można kierować w stronę miejsca odsłuchowego. Pozwala to na precyzyjne kreowanie sceny muzycznej dokładnie dla miejsca, gdzie chcemy cieszyć się muzyką. CMSQ108 z łatwością wykracza poza wiele standardów głośników do zabudowy, zarówno w dziedzinie szeroko pojmowanej jakości brzmienia jak i wzornictwa.

CMSQ108 jest znakomitym partnerem dla wysokiej klasy wielokanałowych instalacji kina domowego. Może towarzyszyć płaskim wyświetlaczom montowanym na ścianach czy ekranom. Integracja głośników z high-endowymi instalacjami kina domowego czy też instalacjami audio jest bardzo łatwa i pozwala odtworzyć atmosferę prawdziwego kina czy koncertu w domowym zaciszu.

Zestawy głośnikowe APART Audio do zabudowy są także świetnym wyborem do instalacji nagłośnieniowych w modnych barach, klimatycznych restauracjach, wielofunkcyjnych salach konferencyjnych czy innych profesjonalnych zastosowaniach. Zawsze zapewniają świetny dźwięk i zrozumiałość mowy.

Standardowo głośnik jest dostarczany w kolorze białym, przy zamówieniu ilości co najmniej 12 szt. jest możliwość opcjonalnego malowania głośnika w dowolnym kolorze z palety RAL (opcja PAINTCM), co pozwoli na jeszcze lepszą integrację z wnętrzem.

Opcjonalnie zestaw można uzupełnić tylną metalową obudową z wewnętrznym tłumieniem (CMS5BBI).

Strona Producenta

biamp.com

Dokumentacja Techniczna