Drukuj
Metalowy głośnik tubowy, szary (G)

Zwykle słowo „przemysłowy” i „czysty dźwięk” nie są tożsame, ale Apart Audio udowadnia, że jest to możliwe! HM25 to bardzo silny i odporny na warunki pogodowe głośnik tubowy. Nawet wewnętrzna część tuby HM25 jest wykonana z aluminium, co czyni go wyjątkowym.

HM25 jest wyposażony w wysokiej jakości transformator 100 V z trzema odczepami mocy, zastosowano także zabezpieczenie termiczne. Technologia Apart Audio zabezpiecza wzmacniacz przed przesterowaniem poprzez działanie unikalnego układu IMC, który kontroluje impedancję HM25 nawet poza jego nominalnym pasmem przenoszenia.

Podwójne terminale głośnikowe umożliwiają łatwe podłączenie okablowania do HM25. Ponieważ cała obudowa jest nierdzewna, a dzięki wykonaniu uchwytów z aluminium HM25 jest w pełni odporny na działanie warunków zewnętrznych i może być stosowany z powodzeniem zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Znakomicie sprawdza się przy nadawaniu komunikatów głosowych i sygnałów alarmowych na duże odległości.

Wyjątkowa czułość sprawia, że HM25 sprawdza się w najtrudniejszych warunkach, jak dworce, perony i tunele kolei dużych prędkości, magazyny z dużą ilością pracujących urządzeń czy szkoły z rozkrzyczanymi uczniami. HM25 jest na tyle silny, że zarówno komunikat głosowy jak i sygnał ostrzegawczy będą w tych warunkach usłyszane głośno i wyraźnie.

Strona Producenta

biamp.com

Dokumentacja Techniczna