Drukuj

KAMERA LOGITECH CONNECT

 

Przenośna kamera ConferenceCam z zestawem głośnomówiącym Bluetooth do małych pomieszczeń, biur domowych i pracy w podróży

 

  • Doskonały obraz i dźwięk z niewielkiego urządzenia zajmującego zaledwie 7,6 cm
  • Obsługa większości aplikacji do prowadzenia spotkań i wideokonferencji
  • Bezprzewodowa mobilność zapewniana przez akumulator

 

ŁATWE REJESTROWANIE OBRAZU WIDEO, BY PRACOWAĆ W DOWOLNYM MIEJSCU

Uprość wideokonferencje, tak aby każdy mógł przygotować i rozpocząć spotkanie z dowolnego miejsca. Skorzystaj z niskiej ceny, aby wyposażyć wszystkie sale konferencyjne w funkcje wideo. System Logitech Connect, który zaprojektowano z myślą o małych pomieszczeniach i biurach domowych, jest też niewielki, dzięki czemu można go łatwo przenosić w miejscu pracy, a nawet zabrać w podróż. System Connect jest zawsze gotowy na następną wideokonferencję.

 

IDEALNY DO MAŁYCH POMIESZCZEŃ

System Logitech Connect to coś więcej niż tylko nagradzana konstrukcja — to wideokonferencje, które są tak proste w obsłudze, że każdy może je przygotować, oraz tak przystępne cenowo, że każde miejsce spotkań można wyposażyć w technologię wideo. To rozwiązanie do obsługi wideokonferencji zostało zaprojektowane pod kątem umieszczenia na biurku i użytkowania w niewielkich pomieszczeniach. Zapewnia szerokie pole widzenia 90°przekątna z przesuwaniem i pochylanie, powiększanie 4× oraz ostrą jak brzytwa optykę, dzięki czemu lepiej widać wszystkie osoby w pomieszczeniu.

 

KOMPAKTOWA KONSTRUKCJA TYPU WSZYSTKO W JEDNYM

Prowadź wideokonferencje z dowolnego miejsca. Zabieraj system Connect na spotkania lub spakuj go do bagażu, dzięki czemu nigdy nie utracisz możliwości spotkania się „twarzą w twarz” ze zdalnymi uczestnikami. System Connect zmieści się praktycznie w każdym miejscu, gdyż na biurku zajmuje obszar o przekątnej tylko 75 mm (3 cale). Nawet pilot do trzymania w dłoni został zaprojektowany z myślą o mobilności. Można go umieścić na kamerze jako osłonę obiektywu, dzięki czemu nie zgubisz go w torbie.

 

ZGODNOŚĆ Z WIĘKSZOŚCIĄ APLIKACJI DO OBSŁUGI WIDEOKONFERENCJI

System Connect umożliwia połączenie USB typu „plug and play” z komputerami Windows, Mac® i Chromebook oraz ma certyfikat programu Skype dla firm i jest zgodny z programem Cisco Jabber. Ponadto zapewnia ulepszoną integrację z rozwiązaniami firm BlueJeans, Broadsoft, LifeSize Cloud, Vidyo i Zoom.

 

WYSOKIEJ KLASY OBIEKTYW KAMERY

System Connect ma wysokiej klasy szklany obiektyw, który zapewnia maksymalną ostrość. Dzięki niemu uzyskasz jasny i wyraźny obraz z precyzyjnym odwzorowaniem kolorów i wysoką ostrością, nawet po powiększeniu. Obiektyw możesz łatwo chronić przez kurzem i rysami, dokując magnetycznego pilota.

Strona Producenta

www.logitech.com