Drukuj

Ta pomysłowo zaprojektowana kamera PTZ doskonale sprawdza się w szerokiej gamie zastosowań z zakresu bezpieczeństwa, wideokonferencji, edukacji na odległość czy zdalnego monitoringu.

Zastosowany w niej przetwornik CCD Exview HAD o przekątnej 1/4 cala gwarantuje uzyskanie wyraźnego obrazu w jakości SD nawet tam, gdzie oświetlenie zewnętrzne jest słabe.

Mechanizm obrotu/pochylenia i zoomu wyposażony jest w silnik krokowy, który zapewnia płynność poruszeń. 28-krotny zoom umożliwia wykonywanie silnych zbliżeń, a funkcja stabilizacji zapobiega rozmyciu obrazu na skutek wibracji lub wiatru.

Kamera równie dobrze sprawdza się zamontowana w sposób tradycyjny, jak i na suficie. Dostępne jest wykończenie w kolorze czarnym (EVI-D90P) lub białym (EVI-D90P/W).

*EVID90/W to model w kolorze białym.

Zestawy z akcesoriami dostępne w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie

W Stanach Zjednoczonych i Kanadzie dostępne są zestawy EVI-D90/PAC2 i EVI-D90W/PAC2 zawierające kamerę z okablowaniem. Dodatkowe informacje można uzyskać u lokalnego Autoryzowanego odsprzedawcy Sony.

  • Wyraźne obrazy SD

Przetwornik CCD Exview HAD o przekątnej 1/4 cala pozwala na uzyskanie wyraźnego obrazu w jakości SD. Możliwość regulacji czasu otwarcia migawki, wzmocnienia i balansu bieli pozwala na uzyskanie dobrej jakości obrazu w każdych warunkach oświetleniowych.

  • Wydajny zoom optyczny 28x

Połączenie 28-krotnego zoomu optycznego z funkcją 12-krotnego powiększenia cyfrowego umożliwia wykonywanie dużych zbliżeń małych obiektów bez utraty szczegółowości obrazu. Dzięki możliwości regulacji ostrości w trybie ręcznym, automatycznym lub poprzez ustawienie ostrości na nieskończoność kamera może działać w każdych warunkach.

  • Szybki mechanizm PTZ

Zastosowany w napędzie silnik krokowy zapewnia płynne i szybkie ustawienie pozycji docelowej i szybki ruch w szerokim zakresie kątów obrotu/pochylenia.

  • Stabilizator obrazu

Obraz z kamer zamontowanych na zewnątrz (z zastosowaniem koniecznej osłony kopułkowej) często drży i jest rozmyty. To efekt działania wiatru, wibracji i innych czynników zewnętrznych. Funkcja stabilizacji rozróżnia niepożądane ruchy kamery i ruch w obserwowanej scenie, pozwalając uzyskać płynne, wyraźne i bardziej naturalne obrazy.

  • 6 ustawień

Kamera umożliwia zapamiętanie i szybkie przywołanie sześciu kombinacji ustawień PTZ, ostrości, ekspozycji i balansu bieli.

  • Instalacja standardowa lub na suficie

Możliwość montażu standardowego lub na suficie zwiększa elastyczność instalacji. Dzięki funkcji E-Flip kamera automatycznie wykrywa, w jakiej pozycji ją zamontowano i odpowiednio zmienia orientację obrazu wynikowego.

  • Zdalne sterowanie

Ustawieniami kamery i mechanizmem PTZ można sterować zdalnie za pomocą komputera i protokołów RS-232C/RS-422 (VISCA).

  • Pilot na podczerwień w zestawie

Dołączony do zestawu pilot na podczerwień umożliwia łatwą kontrolę ustawień obrotu, pochylenia i zoomu.

  • Elegancki wygląd

Elegancki wygląd kamery i pomysłowa konstrukcja sprawiają, że wtapia się ona w otoczenie.

 

Strona Producenta

pro.sony/pl_PL

Dokumentacja Techniczna