Drukuj

LG 49KE5E-B – 49″ Kiosk wewnętrzny o jasności 450 cd/m2 do pracy całodobowej

  • 49 cali, 450 cd/m2.
  • Praca 24h/7.
  • Ramka: 55,3 mm (T/R/L), 623,9 mm (B) * Portret.
  • Szkło: 4T, szkło hartowane.
  • Interfejs: HDMI/DVI-D/USB 2.0(2)/RJ45(LAN)/Audio/IR/RS232C(tylko SVC).LG 49KE5E-B – 49″ Kiosk wewnętrzny o jasności 450 cd/m2 do pracy całodobowej

Ekran firmy LG – kiosk 49KE5E może wyświetlać treści reklamowe lub informacyjne w każdym pomieszczeniu. Zapewnia obsługę bez ograniczeń czasowych – całodobowo. Dzięki aluminiowej powłoce i wytrzymałej szklanej powierzchni jest odporny na pył i ewentualne wstrząsy.

Funkcje:

Elegancki wygląd

Poza dostarczaniem reklam i informacji, 49KE5E również stanowi dekorację wnętrza. Minimalistyczny design, w tym jego wąska linia, sprawia, że ​​pasuje on do każdej przestrzeni.

Szkło ochronna

Hartowane szkło przednie z nietłukącą warstwą zapobiega rozpryskiwaniu się rozbitego szkła i utrzymuje je na ekranie. Jest to optymalna ochrona dla zminimalizowania szkód dla użytkownika, nawet w przypadku uderzenia.

Powłoka ochronna

Produkt może często być nieuchronnie narażony na pył. Powłoka na głównej płycie eliminuje takie okoliczności, chroniąc ją przed pyłem,  wilgocią itp.

Bezpieczna praca całodobowa

49KE5E może pracować 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, co oznacza, że ​​właściciele lub menedżerowie,mogą obsługiwać go bez ograniczeń czasowych. Ciągłe procesy weryfikacji firmy LG i ścisłe standardy jakości gwarantują stabilną pracę i jakość produktu.

Odtwarzanie zawartości USB

Automatyczne odtwarzanie i harmonogramowanie USB jest obsługiwane.

Połączenie wi-fi

Zawartość może być dystrybuowana i zarządzana za pośrednictwem przewodowych lub bezprzewodowych połączeń sieciowych, umożliwiając zdalne zarządzanie treścią.

Miejsce na Media Player

Dostępna jest ukryta przestrzeń dla odtwarzacza multimedialnego, dzięki czemu wyspecjalizowane systemy SI mogą elastycznie dostosowywać i alokować swoje rozwiązania w celu optymalnego wykorzystania.

Strona Producenta

www.lg.com/global

Dokumentacja Techniczna