Drukuj
Profesjonalny, subminiaturowy mikrofon nauszny.

 

Shure Microflex MX153 jest profesjonalnym, subminiaturowym mikrofonem nausznym, który doskonale nadaje się do zadań związanych z nagłaśnianiem mowy, a także innych aplikacji, gdzie wymagana jest mała widoczność mikrofonu, a jednocześnie duża jego czułość przed pojawieniem się sprzężeń.

 

 

  • Subminiaturowa, wszechkierunkowa kapsuła mikrofonowa zapewnia znakomitą klarowność mowy i posiada zabezpieczenie przed zgłoskami wybuchowymi oraz brak efektu zbliżeniowego.
  • Zestaw zakończony złączem TQG/TA4F w celu umożliwienia bezpośredniego podłączenia do bezprzewodowych nadajników bodypack Shure
  • Wyjątkowo mała masa, komfortowa i funkcjonalna forma zapewniają łatwość umieszczenia nad dowolnym uchem
  • CommShield® Technology zapewnia ochronę przed zakłóceniami ze strony telefonów komórkowych i cyfrowych nadajników bodypack
  • Dostępne kolory: czarny matowy, jasnobrązowy oraz kakao
  • W zestawie z etui, trzema owiewkami oraz klipsem do kołnierzyka

 

 

 

Zapewniający nadzwyczajną klarowność mowy model MX153 jest idealnym zestawem do prowadzenia prezentacji firmowych, konferencji A/V, a także do użycia w obiektach kultu religijnego oraz w systemach nagłośnieniowych live. Zestaw jest dostępny w trzech kolorach i z możliwością bezpośredniego podłączenia TA4F do nadajników bodypack Shure. MX153 oferuje znakomitą klarowność brzmienia i jest wyjątkowo komfortowy dzięki konstrukcji nausznej.

Strona Producenta

www.shure.pl