Drukuj

LG 32XF1E – 32″ ekran Open Frame o wysokiej jasności 1500 cd/m2

  • Rozmiar: 32″.
  • Jasność: 1500 cd/㎡.
  • Czas działania: 50 000 h.
  • Ramka: 10,9 mm (L/R), 16,1 mm (T), 23,2 mm (B).
  • Głębokość: 95 mm.
  • Interfejs: HDMI /DP /DVI-D /USB /RS232C /RJ45 /Audio /IR.LG 32XF1E – 32″ ekran Open Frame o wysokiej jasności 1500 cd/m2

32 calowy monitor Open Frame LG 32XF1E o wysokiej jasności, który przeznaczony jest do instalacji na zewnątrz budynku lub tam gdzie ekran jest eksponowany w nasłonecznionym miejscu. Jasność obrazu jest automatycznie regulowana – w zależności od poziomu nasłonecznienia a specjalna powłoka chroni ekran przed kurzem, pyłem żelaza, wilgocią itp.Urządzenie może pracować całodobowo w temperaturach od 0 °C do 50°C. Ekran można zainstalować w pozycji pionowej lub poziomej.

Funkcje:

Wysoka jasność

Dzięki dużej jasności 1500 cd/㎡, seria XF zapewnia wyraźną treść i przyciąga uwagę przechodniów.

Brak efektu czarnienia

Nawet w przypadku bezpośredniego wystawienia na działanie promieni słonecznych, seria XF pozostaje wolna od wad czerniejących w temperaturze 110 ° C i zapewnia najwyższą jakość podczas użytkowania na zewnątrz.

Inteligentna kontrola jasności

Jasność ekranu jest regulowana automatycznie w zależności od oświetlenia otoczenia. Jasność jest zwiększana w świetle, co zapewnia lepszą widoczność, a zmniejsza się w ciemności w celu efektywnego zarządzania energią.

Szeroki zakres temperatury podczas pracy

Panel oferuje doskonałą niezawodność w szerokim zakresie temperatur roboczych, od 0 do 50 st C.

Powłoka ochronna

Specjalna powłoka chroni ekran przed kurzem, pyłem żelaza, wilgocią itp.

Inteligentna platforma webOS

Quad Core SoC (System-on-Chip) może wykonywać wiele zadań jednocześnie bez oddzielnego odtwarzacza multimedialnego. Ponadto platforma webOS 3.0 zwiększa wygodę użytkownika dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i prostym narzędziom do tworzenia aplikacji.

Strona Producenta

www.lg.com/global/

Dokumentacja Techniczna