Drukuj

Monitor LG 49VH7C – Panel 49″ do ścian wideo o jasności 700 cd/m2, Full HD, od ramki do ramki 1.8 mm

  • Jasność: 700 cd /m2.
  • Ramka: 0.9mm (T / B / L / R).
  • Głębokość: 86,2 mm.
  • Niski współczynnik odbicia polaryzatora przedniego Haze 3%.
  • HDMI, DVI, RGB, IR, łańcuch Daisy (DP, RS232C, RJ45).

 

LG 49VH7C – Panel 49″ do ścian wideo o jasności 700 cd/m2, Full HD, od ramki do ramki 1.8 mm

49VH7C od LG to 49 calowy wyświetlacz przeznaczony do ścian wideo, który praktycznie nie ma obramowania – odległość od ramki do ramki wynosi zaledwie 1,8 mm. Rozdzielczość Full HD i jasność 700 cd/m2 zapewniają ostry i wyraźny obraz, a dzięki technologii podświetlanie LED, jest on równomiernie jasny. Ekran został wyposażony w szereg innowacyjnych funkcji, ułatwiających użytkowanie i może pracować całodobowo. Posiada wbudowaną platformę WebOS, która zapewnia łatwe i wygodne narzędzia do tworzenia treści.

Funkcje:

Panel bez obramowania

Panel praktycznie bez obramowania: 1,8 mm (od ramki do ramki), umożliwia bezproblemowe oglądanie na zmontowanych ekranach ściennych.

Wbudowany SoC

Zoptymalizowany wbudowany czterordzeniowy procesor w urządzeniach 55VH7B / VM5B, 49VM5C może odtwarzać różne formaty treści i eliminuje potrzebę korzystania z zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego.

WebOS 2.0

Platforma webOS zapewnia łatwe i wygodne narzędzia do tworzenia treści. SDK firmy LG i pomoc techniczna ułatwiają tworzenie i zarządzanie treścią.

Doskonała jakość obrazu

Modele 55VH7B / VM5B, 49VM5C zapewniają wyraźną jakość obrazu, nawet jeśli są zainstalowane w stosach większych niż cztery. Jest to bardzo korzystne dla ilości ścian wideo zainstalowanych w dużych pomieszczeniach.

Równomierna jasność

Technologia podświetlenia LED firmy LG gwarantuje wysoką jednolitość jasności, aby zapewnić wyraźny obraz. Na innych ekranach niektóre punkty mogą wydawać się ciemniejsze niż inne, ale nowe modele 55VH7B / VM5B, 49VH7C / VM5C zapewniają wysoką widoczność i stałą jasność na całym ekranie.

Technologia VIC

Dzięki technologii VIC (Video Wall Image Creation) różnice kolorów i jasności są kompensowane w części obwodu za pomocą algorytmu, który sprawia, że ​​panele mają tę samą charakterystykę, dzięki czemu każda ściana wideo zachowuje spójny balans bieli.

Zmniejszenie luki pomiędzy obrazami

Modele 55VH7B / VM5B, 49VH7C / VM5C zawierają algorytm poprawiania obrazu, który można dostosować do obiektów znajdujących się w granicach ramki w celu uzyskania płynnego obrazu

Ulepszone zarządzanie zawartością

Łańcuch stokowy sieci LAN umożliwia wykonywanie poleceń sterujących i monitorujących ekrany, a nawet aktualizuje ich oprogramowanie.

Prowadnica/ Port wejścia

Wspornik prowadzący to element zapewniający, że ściana wideo pozostaje płaska. Sklasyfikowany port wejścia / wyjścia zapobiega błędom podczas podłączania łańcucha szeregowego.

Przyciski sterujące

Za pomocą 8 przycisków sterujących można łatwo obsługiwać różne funkcje urządzeń 55VH7B / VM5B, 49VM5C, takich jak sterowanie OSD (wyświetlanie na ekranie) i zmiana źródła sygnału wejściowego.

Strona Producenta

www.lg.com/global

Dokumentacja Techniczna