Drukuj

LG 49VL7D – Ekran 49″ do ścian wideo, Full HD, praca 24/7, o jasności 700 cd/m2

 

  • Jasność: 700 cd /m2
  • Ramka: 2,3 mm (z lewej / z góry) / 1,2 mm (z prawej / z dołu)
  • Głębokość: 89,7 mm
  • Interfejs: HDMI / DVI-D / RGB / RJ45 / RS232C / USB

 

LG 49VL7D – Ekran 49″ do ścian wideo, Full HD, praca 24/7, o jasności 700 cd/m2

LG 49VL7D to panel przeznaczony do ścian video o przekątnej 49 cali i wysokiej jasności 700 cd/m2. Rozdzielczość Full HD i spójny balans bieli sprawiają, że wyświetlane obrazy są na prawdę imponujące! Odległość między ramkami połączonych projektorów wynosi jedynie 3,5 mm. Obraz na ekranie można oglądać praktycznie pod dowolnym kątem. Ekran został wyposażony w szereg innowacyjnych funkcji, ułatwiających użytkowanie. Powłoka ochronna zabezpiecza monitor przed kurzem i wilgocią. Może pracować całodobowo.

Funkcje:

Dobra widoczność

Jasność 700 cd /m2 jest wystarczająca, aby wyróżnić się na tle otoczenia, dzięki czemu treści przyciągną przechodniów i dostarczą treści w sposób żywy i skuteczny.

Ultra wąska ramka

Ultra-wąski, 3,5-mm rozmiar ramki zapewnia wciągające i bezproblemowe wrażenia podczas oglądania na zmontowanych ekranach ściennych.

Spójny balans bieli

Dzięki technologii VIC (Video Wall Image Creation) różnice kolorów i jasności są kompensowane w części obwodu za pomocą algorytmu, który sprawia, że ​​panele mają tę samą charakterystykę, dzięki czemu każda ściana wideo zachowuje spójny balans bieli.

Szeroki kąt widzenia

Dzięki panelowi IPS i wysokiemu kątowi luminancji, VL7D zapewnia najlepszą jakość obrazu z każdej pozycji widza.

Dynamiczna konfiguracja

Elastyczna edycja treści jest możliwa w różnych układach, w tym w regularnej siatce matrycowej lub nieregularnej ścianie wideo.

Ochrona przed kurzem i wilgocią

Panel jest wzmocniony powłoką ochronną, która chroni przed kurzem, sproszkowanym żelazem, wilgocią i innymi trudnymi warunkami.

Strona Producenta

www.lg.com

Dokumentacja Techniczna