Drukuj

LG 49XEB3E – Ekran 49″ do użytku zewnętrznego, pogodoodporny, o jasności 3000 cd/m2

  • Jasność: 3000 cd / ㎡.
  • Czas działania: 50 000h.
  • Temperatura pracy: -30°C do 50°C.
  • Konstrukcja IP56.
  • Interfejs: HDMI /DP /DVI-D /USB /zewnętrzny głośnik /RS232C /RJ45.
  • Pozycja: pionowa.LG 49XEB3E – Ekran 49″ do użytku zewnętrznego, pogodoodporny, o jasności 3000 cd/m2

49 calowy ekran od LG 49XEB3E to rozwiązanie dla prezentowania treści reklamowych i informacyjnych na zewnątrz. Monitor jest odporny na słońce, deszcz, wiatr, kurz i śnieg – dzięki konstrukcji IP56. Technologia IPS zapewnia wyraźny i ostry obraz pod praktycznie dowolnym kątem, a jasność obrazu jest automatycznie regulowana – w zależności od poziomu nasłonecznienia.  Urządzenie może pracować całodobowo w temperaturach od -30 °C do 50°C. Ekran można zainstalować jedynie w pozycji pionowej. Opcjonalnie dostępny stojak pozwala na zainstalowanie monitorów w module 1×1 lub 1×3.

Funkcje:

Wysoka jasność

Dzięki dużej jasności 3000 cd / ㎡ i szerokim kątom widzenia, seria XE zapewnia wyraźną treść i przyciąga uwagę przechodniów, bez względu na to, gdzie się znajdują.

Technologia QWP

Zapewnia dobrą widoczność, nawet gdy widz ma założone spolaryzowane okulary przeciwsłoneczne.

Inteligentna kontrola jasności

Jasność ekranu jest regulowana automatycznie w zależności od oświetlenia otoczenia. Jasność jest zwiększana w świetle, co zapewnia lepszą widoczność, a zmniejsza się w ciemności w celu efektywnego zarządzania energią.

Brak efektu czarnienia

Nawet w przypadku bezpośredniego wystawienia na działanie promieni słonecznych, seria otwartych ram XE pozostaje wolna od wad czerniejących w temperaturze 110 ° C i zapewnia najwyższą jakość podczas użytkowania na zewnątrz.

Konstrukcja IP56

Seria XE jest uszczelniona konstrukcją IP56 zapewniającą niezawodne działanie. Oprócz tego, że jest wodoodporny, jest odporny na działanie warunków atmosferycznych: przed słońcem, deszczem, śniegiem, kurzem i szkodliwym działaniem wiatru.

Powłoka ochronna

Specjalna powłoka chroni ekran przed kurzem, pyłem żelaza, wilgocią itp.

Bezpieczeństwo elektryczne

Wyłącznik i tłumik przepięć są zintegrowane wewnątrz, zapewniając absolutną ochronę przed skutkami zwarć i niepożądanymi napięciami. Ten rodzaj integracji ustanawia zapobiegawcze rozwiązania od przyszłych szkód.

Szkło ochronne

Hartowane i laminowane szkło frontowe zapewnia optymalną ochronę.

Szeroki zakres temperatury podczas pracy

Panel oferuje doskonałą niezawodność w szerokim zakresie temperatur roboczych, od -30 do 50 st C.

Ulepszone zarządzanie termiczne

Technologia termicznego zarządzania chłodzeniem obniża ciepło generowane z każdej części produktu, zapobiegając przedostawaniu się powietrza z zewnątrz.

Wymienne szkło przednie

Wyświetlacz zewnętrzny jest narażony na wandalizm. Szkło ochronne 49XEB3E można odłączyć od głównego korpusu, co umożliwia natychmiastową wymianę na miejscu.

Opcjonalna konfiguracja

Opcjonalny stojak umożliwiaja swobodne ustawienie panelu na ziemi i ułatwiaja łatwe zarządzanie kablami. Dostępne jest również specjalne stanowisko do konfiguracji 1×3.

Strona Producenta

www.lg.com/global

Dokumentacja Techniczna