Drukuj

LG 49XF3E – Monitor Open Frame o przekątnej 49″ i wysokiej jasności 3000 cd/m2

  • Jasność: 3000 cd/㎡.
  • Czas życia: 50 000 h.
  • Ramka: 9 mm (T / B), 6,5 mm (L / R).
  • Głębokość: 105 mm.
  • Interfejs: HDMI (2)/DP/DVI-D/RJ45/RS232C/USB/Zewnętrzne wyjście głośnika (L/R).LG 49XF3E – Monitor Open Frame o przekątnej 49″ i wysokiej jasności 3000 cd/m2

Ekran Open Frame LG 49XF3E o wysokiej jasności 3000 cd/m2 przeznaczony jest do instalacji na zewnątrz. Jasność obrazu jest automatycznie regulowana – w zależności od poziomu nasłonecznienia, a specjalna powłoka chroni ekran przed kurzem, pyłem żelaza, wilgocią itp.Dzięki funkcji QWP obraz jest bardzo dobrze widoczny również dla osób, które mają założone spolaryzowane okulary przeciwsłoneczne. Urządzenie może pracować całodobowo w temperaturach od 0 °C do 50°C. Posiada wbudowaną platformę webOS. Monitor można zainstalować w pozycji pionowej lub poziomej.

Funkcje:

Wysoka jasność

Dzięki dużej jasności 3000 cd/㎡, ekran zapewnia wyraźną treść i przyciąga uwagę przechodniów.

Funkcja Quarter Wave Plate

Dzięki funkcji QWP obraz jest bardzo dobrze widoczny również dla osób, które mają założone spolaryzowane okulary przeciwsłoneczne.

Brak efektu czarnienia

Nawet w przypadku bezpośredniego wystawienia na działanie promieni słonecznych, seria XF pozostaje wolna od wad czerniejących w temperaturze 110 ° C i zapewnia najwyższą jakość podczas użytkowania na zewnątrz.

Inteligentna kontrola jasności

Jasność ekranu jest regulowana automatycznie w zależności od oświetlenia otoczenia. Jasność jest zwiększana w świetle, co zapewnia lepszą widoczność, a zmniejsza się w ciemności w celu efektywnego zarządzania energią.

Szeroki zakres temperatury podczas pracy

Panel oferuje doskonałą niezawodność w szerokim zakresie temperatur roboczych, od 0 do 50 st C.

Powłoka ochronna

Specjalna powłoka chroni ekran przed kurzem, pyłem żelaza, wilgocią itp.

Inteligentna platforma webOS

Quad Core SoC (System-on-Chip) może wykonywać wiele zadań jednocześnie bez oddzielnego odtwarzacza multimedialnego. Ponadto platforma webOS 3.0 zwiększa wygodę użytkownika dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i prostym narzędziom do tworzenia aplikacji.

Smukły design

Dzięki niewielkiej głębokości, ekran można zainstalować w wielu miejscach.

Strona Producenta

www.lg.com/global

Dokumentacja Techniczna