Drukuj

LG 49XS2E – Ekran 49″ do instalacji w witrynach sklepowych, 2500 cd/m2, cicha praca

  • 49″, 2500 cd/m².
  • Fan-less.
  • Praca 50000 h.
  • Szerokość ramek: 9mm (T/B), 6,5mm (L/R).
  • Głębokość: 83,5 mm.
  • Interfejs: wyjście HDMI (2)/DP/DVI-D/RJ45/IR/RS232C/USB/zewnętrznego głośnika (L/R).LG 49XS2E – Ekran 49″ do instalacji w witrynach sklepowych, 2500 cd/m2, cicha praca

Monitor LG 49XS2E o przekątnej 49 cali przeznaczony do instalacji w witrynach sklepowych. Producent wyeliminował potrzebę stosowania wentylatora chłodzącego. Poziom hałasu wynosi poniżej 25dB, co jest cichsze od codziennej rozmowy. Dzięki wysokiej jasności 2500 cd/m2 wyświetlane treści są bardzo dobrze widoczne nawet w mocno oświetlonej witrynie. Jasność ta jest automatycznie regulowana – w zależności od poziomu nasłonecznienia. Urządzenie może pracować całodobowo w temperaturach od 0 °C do 45°C. Posiada wbudowaną platformę webOS. Monitor można zainstalować w pozycji pionowej lub poziomej.

Funkcje:

Wysoka jasność

Dzięki wysokiej jasności 2500 cd/㎡, ekran zapewnia wyraźną treść i przyciąga uwagę przechodniów.

Idealny do witryn sklepowych

Przeznaczony do instalacji w oknach wystawowych.

Funkcja Quarter Wave Plate

Dzięki funkcji QWP obraz jest bardzo dobrze widoczny również dla osób, które mają założone spolaryzowane okulary przeciwsłoneczne.

Cicha praca – Fan-less

Producent wyeliminował potrzebę stosowania wentylatora chłodzącego. Poziom hałasu wynosi poniżej 25dB, co jest cichsze od codziennej rozmowy.

Smukły design

Monitor ma małą głębokość, co pozwala zainstalować go w wielu miejscach.

Inteligentna platforma webOS Smart

Quad Core SoC (System-on-Chip) może wykonywać wiele zadań jednocześnie bez oddzielnego odtwarzacza multimedialnego. Ponadto platforma webOS zwiększa wygodę użytkownika dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i prostym narzędziom do tworzenia aplikacji.

Inteligentna kontrola jasności

Jasność ekranu jest regulowana automatycznie w zależności od oświetlenia otoczenia. Jasność jest zwiększana w świetle, co zapewnia lepszą widoczność, a zmniejsza się w ciemności w celu efektywnego zarządzania energią.

Strona Producenta

www.lg.com/global

Dokumentacja Techniczna