Drukuj

Monitor LG 55SVH7E – Ekran 55″, Full HD, o jasności 700 cd/m2 do ścian wideo, cienka ramka

  • 55″, Full HD.
  • Ramka 0,44 mm.
  • Jasność: 700cd / m².
  • Interfejs: HDMI (2)/DP/DVI-D/RGB/USB 2.0/RS232C/RJ45/Audio/IR.
  • Platforma WebOS.LG 55SVH7E – Ekran 55″, Full HD, o jasności 700 cd/m2 do ścian wideo, cienka ramka

Ekran LG 55SVH7E to wyświetlacz 55 calowy, stworzony do ścian wideo. Ma niezywkle cienkie, praktycznie niewidoczne obramowanie. Rozdzielczość Full HD i jasność 700 cd/m2 zapewniają ostry i wyraźny obraz. Model ten ma zwiększoną jednolitość, nawet w czterech rogach ekranu, aby zapewnić żywy i spójny kolor na całym ekranie. Zawiera algorytm poprawiania obrazu, który może zmniejszyć luki w obrazie w wyświetlanych kaflach podczas odtwarzania filmów.
Ekran został wyposażony w szereg innowacyjnych funkcji, ułatwiających użytkowanie i może pracować całodobowo. Posiada wbudowaną platformę WebOS, która zapewnia łatwe i wygodne narzędzia do tworzenia treści.

Funkcje:

Bardzo cienka ramka

Konstrukcja praktycznie bez obramowania – odległość od ramki do ramki wynosi 0,88 mm.

Wyższy kąt widzenia

Duże ekrany są zwykle umieszczone wyżej niż na poziomie oczu, co sprawia, że ​​jednolita jakość obrazu jest niezbędna w przypadku ścian wideo. Kąt widzenia 55SVH7E jest lepszy niż w przypadku konwencjonalnych ścian wideo, dzięki czemu można wyświetlać żywe kolory na całym ekranie bez zniekształceń.

Szerszy kąt widzenia

Powszechnie wiadomo, że technologia panelu LG IPS umożliwia lepszą kontrolę ciekłych kryształów, co z kolei umożliwia oglądanie ekranu pod dowolnym kątem. Z tego powodu 55SVH7E przyciąga uwagę i urzeka więcej widzów dzięki realistycznym kolorom, niezależnie od ich pozycji oglądania.

Jednolity obraz

Słaba jednolitość wokół granic ramek może nadać na rogach ciemniejszy odcień, który nie wygląda dobrze na dużym ekranie. Jednak 55SVH7E ma zwiększoną jednolitość, nawet w czterech rogach ekranu, aby zapewnić żywy i spójny kolor na całym ekranie.

Zmniejszenie luki pomiędzy kaflami

55SVH7E zawiera algorytm poprawiania obrazu, który może zmniejszyć luki w obrazie w wyświetlanych kaflach podczas odtwarzania filmów. Obiekty znajdujące się na obramowaniach ramki są dostosowane w celu zapewnienia płynnego wyświetlania.

Wysoka wydajność

Dzięki wbudowanej platformie Smart Signage firmy SoC i webOS 55SVH7E może wykonywać wiele zadań naraz, zapewniając płynne odtwarzanie zawartości bez konieczności korzystania z odtwarzacza multimedialnego. Ponieważ webOS obsługuje HTML5 jako platformę internetową i oferuje SDK (Soft Development Kit) , jest jeszcze łatwiej budować i optymalizować SI.

Elastyczne tworzenie treści

Kilka różnych filmów może być odtwarzanych jednocześnie za pośrednictwem aplikacji internetowych, a różne efekty animacji, takie jak skalowanie lub obracanie, są dodawane do treści za pomocą efektów przejścia CSS (kaskadowych arkuszy stylów) . Przesyłanie strumieniowe w czasie rzeczywistym jest również dostępne, zapewniając elastyczność organizowania i dywersyfikacji treści bez limitów pojemności.

Intuicyjna struktura menu

Struktura menu została zoptymalizowana do użytku komercyjnego. Upraszcza przepływ podejścia i grupuje podobne funkcje, przyjmując bardziej intuicyjny interfejs graficzny dla łatwości użycia. W ten sposób użytkownicy mogą uniknąć prób i błędów podczas eksploracji pożądanych funkcji i zarządzania wyświetlaczami.

Dedykowany GUI dla orientacji pionowej

Konwencjonalny GUI (graficzny interfejs użytkownika) został zaprojektowany w oparciu o zorientowane na krajobraz użytkowanie telewizora konsumpcyjnego, dlatego OSD (wyświetlanie na ekranie) nie było dobrze dostosowane do ekranów w trybie portretu. Menu OSD 55SVH7E składa się jednak z menu o dużym zasięgu z większymi rozmiarami czcionek i współczynnikiem 9:16.

Łatwa regulacja kolorów

W zależności od zawartości, temperatura barwowa wyświetlacza może być łatwo regulowana w krokach co 100K za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Prosta regulacja balansu bieli

W konwencjonalnych ścianach wideo balans bieli był regulowany tylko w trybie „pełnej bieli”, ale 55SVH7E umożliwia modyfikowanie każdej wartości skali szarości w celu uzyskania bardziej szczegółowej i precyzyjnej regulacji balansu bieli.

Wygodne użytkowanie

Łańcuch stokowy sieci LAN pozwala wykonywać polecenia sterujące i monitorujące ściany wideo, a nawet aktualizować ich oprogramowanie sprzętowe jednocześnie.

Opcjonalna usługa Signage 365 Care

Konserwacja staje się łatwiejsza i szybsza dzięki opcjonalnej usłudze Signage 365 Care *, usługom w chmurze świadczonym przez serwis LG. Zdalnie zarządza stanem wyświetlaczy w miejscach pracy klienta w celu diagnozowania błędów i zdalnej kontroli, zapewniając stabilną pracę firmy klienta.

Strona Producenta

www.lg.com/global

Dokumentacja Techniczna