Drukuj

Monitor LG 55VX1D – Ekran 55″ o wysokiej jasności 1500 cd/m2 do ścian wideo, Full HD, webOS

  • Jasność: 1500 cd/m2.
  • Ramka: 2,25 mm (góra / lewo), 1,25 mm (dół / dół).
  • Głębokość: 92,8 mm.
  • Interfejs: Odbiornik / audio HDMI / DP / DVI-D / RGB / RS232C / RJ45 / USB 3.0 / IR.
  • webOS.

LG 55VX1D – Ekran 55″ o wysokiej jasności 1500 cd/m2 do ścian wideo, Full HD, webOS

Ekran 55VX1D to profesjonalny model od LG w rozmiarze 55 cali, który został stworzony do ścian wideo. Dzięki bardzo wysokiej jasności 1500 cd/m2, wyświetlane obrazy są wyraźne nawet przy mocnym oświetleniu. Panel IPS i wysoki kąt luminancji VX1D zapewnia najlepszą jakość obrazu z każdej pozycji widza. Jasność jest rozłożona równomiernie – po zmontowaniu ściany wideo nie ma ciemniejszych i jaśniejszych plam. Monitor jest cichy – poziom hałasu wynosi poniżej 25 dB.

Funkcje:

Jasny i żywy ekran

Inne ściany wideo nie są w stanie wystarczająco wyświetlić treści ze względu na słabą widoczność przy silnym oświetleniu. Nowa ściana wideo LG o wysokiej jasności wyróżnia się, dzięki wysokiej jasności 1500 cd / ㎡.

Ultra wąska ramka

Ultra-wąski, 3,5-mm rozmiar ramki gwarantuje doskonałe wrażenia i obraz „bez przerw”.

Szeroki kąt widzenia

Stabilne odwzorowanie obrazu ma kluczowe znaczenie w ścianach wideo, ponieważ jest zwykle instalowane w miejscach powyżej poziomu oczu i jest widziane pod różnymi kątami. Dzięki panelowi IPS i wysokiemu kątowi luminancji VX1D zapewnia najlepszą jakość obrazu z każdej pozycji widza.

Jednolita jasność

Technologia podświetlenia LED firmy LG gwarantuje wysoką jednolitość jasności, aby zapewnić wyraźny obraz. Na innych ekranach niektóre punkty mogą wydawać się ciemniejsze niż inne, ale nowy VX1D zapewnia wysoką widoczność i stałą jasność na całym ekranie.

Spójna równowaga bieli

Dzięki technologii VIC (Video Wall Image Creation) różnice kolorów i jasności są kompensowane w części obwodu za pomocą algorytmu, który sprawia, że ​​panele mają tę samą charakterystykę, dzięki czemu każda ściana wideo zachowuje spójny balans bieli.

Redukcja hałasu bez wentylatora

W 55VX1D usunięto wentylator chłodzący. Poziom hałasu podczas działania wynosi poniżej 25 dB, czyli jest ciszej niż w studiu nagrań (30 dB).

Wbudowany SoC i zsynchronizowane odtwarzanie

Zoptymalizowany wbudowany czterordzeniowy procesor SoC * w wersji 55VX1D może odtwarzać różne formaty treści i eliminuje potrzebę korzystania z zewnętrznego odtwarzacza multimedialnego. Korzystając z wbudowanego SoC, każdy ekran odtwarza płytkę wideo bez opóźnień w celu zsynchronizowanego odtwarzania zawartości.

Wygodny UX do ściany wideo

W zależności od zawartości, temperatura barw na ekranie może być łatwo regulowana przez użytkowników za pomocą pilota. Ponadto ustawienia trybu kafelkowego i odtwarzania zawartości stają się wygodniejsze, ponieważ specjalne menu jest wyspecjalizowane w oparciu o wizualny przewodnik.

Wygodne zarządzanie dzięki LAN Daisy

Sieć daisy LAN pozwala użytkownikom kontrolować i monitorować oznakowanie, dystrybuować zawartość, a nawet aktualizować oprogramowanie układowe naraz.

Strona Producenta

www.lg.com/global

Dokumentacja Techniczna