Drukuj

LG 55XF3E – 55 calowy ekran Full HD Open Frame o jasności 3000 cd/m2

  • Jasność: 3000 cd/㎡.
  • Rozmiar: 55″.
  • Czas życia: 50 000 h.
  • Ramka: 9,9 mm (T/B), 12 mm (L/R).
  • Głębokość: 106,8 mm.
  • Interfejs: HDMI (2)/DP/DVI-D/RJ45/RS232C/USB/Zewnętrzne wyjście głośnika (L/R).LG 55XF3E – 55 calowy ekran Full HD Open Frame o jasności 3000 cd/m2

55 calowy wyświetlacz Open Frame 55XF3E to urządzenie od firmy LG przeznaczone do instalacji zewnętrznej. Jasność obrazu (3000 cd/m2) jest automatycznie regulowana – w zależności od poziomu nasłonecznienia, a specjalna powłoka chroni ekran przed kurzem, pyłem żelaza, wilgocią itp. Dzięki funkcji QWP obraz jest bardzo dobrze widoczny również dla osób, które mają założone spolaryzowane okulary przeciwsłoneczne. Urządzenie może pracować całodobowo w temperaturach od 0 °C do 50°C. Posiada wbudowaną platformę webOS. Monitor można zainstalować w pozycji pionowej lub poziomej.

Funkcje:

Wysoka jasność

Dzięki dużej jasności 3000 cd/㎡, ekran zapewnia wyraźną treść i przyciąga uwagę przechodniów.

Funkcja Quarter Wave Plate

Dzięki funkcji QWP obraz jest bardzo dobrze widoczny również dla osób, które mają założone spolaryzowane okulary przeciwsłoneczne.

Brak efektu czarnienia

Nawet w przypadku bezpośredniego wystawienia na działanie promieni słonecznych, seria XF pozostaje wolna od wad czerniejących w temperaturze 110 ° C i zapewnia najwyższą jakość podczas użytkowania na zewnątrz.

Inteligentna kontrola jasności

Jasność ekranu jest regulowana automatycznie w zależności od oświetlenia otoczenia. Jasność jest zwiększana w świetle, co zapewnia lepszą widoczność, a zmniejsza się w ciemności w celu efektywnego zarządzania energią.

Szeroki zakres temperatury podczas pracy

Panel oferuje doskonałą niezawodność w szerokim zakresie temperatur roboczych, od 0 do 50 st C.

Powłoka ochronna

Specjalna powłoka chroni ekran przed kurzem, pyłem żelaza, wilgocią itp.

Inteligentna platforma webOS

Quad Core SoC (System-on-Chip) może wykonywać wiele zadań jednocześnie bez oddzielnego odtwarzacza multimedialnego. Ponadto platforma webOS 3.0 zwiększa wygodę użytkownika dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i prostym narzędziom do tworzenia aplikacji.

Smukły design

Dzięki niewielkiej głębokości, ekran można zainstalować w wielu miejscach.

Strona Producenta

www.lg.com/global

Dokumentacja Techniczna