Drukuj

Monitor LG 75UH5C – Monitor 75″ UHD, webOS, do pracy 24/7

  • 75 cali, 500 cd/m2.
  • Praca 24/7.
  • Ramka: 14.9 mm
  • Głębokość: 57.9 mm.
  • Platforma webOS.
  • Interfejs: HDMI / DVI / DP / RGB / RJ45 / IR / RS232C / SD Card / USB.


LG 75UH5C – Monitor 75″ UHD, webOS, do pracy 24/7

Monitor z serii UH5C, która charakteryzuje się ekranami z rozdzielczością UHD zapewnia doskonały, ostry obraz o jasności 500 cd/m2.  Ekran wyposażony został w szereg nowoczesnych funkcji. PBP i PIP umożliwia wyświetlanie podzielonych ekranów w formacie poziomym lub pionowym. Cienka ramka i mała głębokość idealnie wkomponują się w elegancki wystrój pomieszczenia. W przypadku usterki lub błędu monitora, dostępna jest zdalna opieka w czasie rzeczywistym.

Funkcje:

Doskonała jakość obrazu

Duży ekran UHD zapewnia znakomity obraz z czterokrotnie wyższą rozdzielczością niż FHD. UH5C zapewnia stabilne odtwarzanie wideo UHD za pomocą HEVC (High Efficiency Video Coding) i dwukrotnie zwiększa współczynnik kompresji H.264.

Quad Core SoC z webOS

Quad Core SoC (System-on-Chip) wykonuje kilka zadań naraz, płynnie odtwarzając zawartość bez odtwarzacza multimedialnego. Platforma webOS smart signage zwiększa wygodę użytkownika dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i prostym narzędziom programistycznym.

Harmonogram zawartości USB

Nie ma potrzeby podłączania dodatkowych serwerów lub odtwarzaczy multimedialnych, ponieważ UH5C obsługuje odtwarzanie i harmonogramowanie USB. Użytkownicy mogą ustawić listę odtwarzania i czas odtwarzania zawartości za pomocą USB.

Wiele kompozycji ekranu

PBP (Picture-By-Picture) i PIP (Picture-In-Picture) umożliwia wyświetlanie dwóch podzielonych ekranów w formacie poziomym lub pionowym, zapewniając użytkownikom bardziej elastyczną alokację miejsca dla każdego źródła treści.

Rozwiązania bezprzewodowe

– Udostępnianie treści: Odbicie lustrzane wśród urządzeń jest wygodniejsze w sieci Wi-Fi.

– Promocja w czasie rzeczywistym: Dzięki Beacon i Bluetooth Low Energy (BLE) sklepy detaliczne mogą dostarczać kupony i informacje w czasie rzeczywistym.

Zdalne monitorowanie w czasie rzeczywistym

W przypadku usterki lub błędów dostępna jest zdalna opieka w czasie rzeczywistym. Po wystąpieniu alarmu wysyłane jest powiadomienie e-mail za pomocą protokołu SuperSign SW lub SI SW za pośrednictwem protokołu SNMP.

Wbudowany Menedżer grupy

Menedżer grupy LG umożliwia użytkownikom dystrybucję treści i ustawianie danych na wybranej grupie w tej samej sieci bez potrzeby korzystania z oddzielnego komputera lub serwera.

Wysoka kompatybilność

UH5C zapewnia opcjonalny zestaw OPS (Open Pluggable Specification) do podłączenia odtwarzacza OPS innej firmy lub HDBaseT. Użytkownicy mają swobodę wyboru dowolnego odtwarzacza multimedialnego, o ile jest on zgodny z OPS.

Strona Producenta

www.lg.com