Drukuj

LG 75XE3C – Monitor pogodoodporny 75″ o bardzo wysokiej jasności 3000 cd/m2

  • Jasność: 3 000 cd / m².
  • Przekątna 75″.
  • Temperatura pracy: -30°C do 50°C.
  • Konstrukcja IP56.
  • Interfejs: HDMI/ DP/ DVI/ RJ45/ RS232C/ SD Card/ USB3.0/ Zewnętrzny głośnik.LG 75XE3C – Monitor pogodoodporny 75″ o bardzo wysokiej jasności 3000 cd/m2

Pogodoodporny monitor 75 calowy od LG 75XE3C to doskonałe rozwiązanie do prezentowania treści reklamowych czy informacyjnych na zewnątrz. Dzięki konstrukcji IP56 ekran jest odporny na wodę, słońce, śnieg, kurz czy wiatr. Jasność obrazu jest automatycznie regulowana – w zależności od poziomu nasłonecznienia. Technologia IPS zapewnia wyraźny i ostry obraz pod praktycznie dowolnym kątem. Urządzenie może pracować w temperaturach od -30 °C do 50°C.

Funkcje:

Automatyczna kontrola jasności

Jasność ekranu jest automatycznie dostosowywana do poziomu oświetlenia otoczenia. Jasność jest zwiększona w świetle dla lepszej widoczności oraz obniżana w ciemności, aby zmniejszyć zużycie energii.

Technologia FPR

Zapewnia dobrą widoczność, nawet gdy widz ma założone spolaryzowane okulary przeciwsłoneczne.

Technologia panelu IPS

Technologia IPS zapewnia wyraźny obraz pod praktycznie dowolnym kątem.

Brak efektu czarnienia

Nawet w warunkach bezpośredniego wystawienia na działanie promieni słonecznych XE3C pozostaje wolny od zaciemniania w temperaturze 110°C i zapewnia doskonałą jakość do użytku na zewnątrz.

Powłoka ochronna

Specjalna powłoka chroni ekran przed kurzem, pyłem żelaza, wilgocią itp.

Kompatybilność z OPS

Ekran jest zgodny ze specyfikacją Open Pluggable (OPS), użytkownicy mają swobodę wyboru odpowiedniego odtwarzacza multimedialnego.

Konstrukcja IP56

Seria XE jest uszczelniona konstrukcją IP56 zapewniającą niezawodne działanie. Oprócz tego, że jest wodoodporny, jest odporny na działanie warunków atmosferycznych: przed słońcem, deszczem, śniegiem, kurzem i szkodliwym działaniem wiatru.

Rozwiązanie do zarządzania ciepłem

Zapewnia doskonałą niezawodność w wysokich temperaturach. Opatentowana technologia termicznego zarządzania skutecznie chłodzi ciepło wytwarzane z każdej części produktu, zapobiegając przedostawaniu się powietrza z zewnątrz.

Film OCA (Optically Clear Adhesive) na szkle

Hartowane i laminowane szkło frontowe zapewnia optymalną ochronę, od zewnętrznych końcówek pozwalających minimalnie lub

bez uszkodzeń spowodowanych uderzeniami zewnętrznymi.

Wbudowany menedżer sterowania

Łatwa kontrola przez cały czas, wbudowane monitorowanie sieci w panelu umożliwia diagnozowanie różnych parametrów w czasie rzeczywistym za pomocą czujników temperatury, pikseli, drzwi, światła otoczenia i żyroskopu.

Opcjonalna konfiguracja

Opcjonalny stojak ułatwiający również zarządzanie kablami.

Strona Producenta

www.lg.com/global/

Dokumentacja Techniczna