Drukuj

Monitor LG 75XF3C – Monitor 75″ UHD Open Frame o wysokiej jasności 3000 cd/m2

  • Przekątna 75″.
  • Jasność: 3000 cd/m².
  • Czas życia: 50000 h.
  • Ramka: 12,8 mm.
  • Głębokość: 123,9 mm.
  • Interfejs: HDMI (2)/DP/DVI/RJ45/IR/RS232C/USB/SD Card/Zewnętrzne wyjście głośnika (L/R).LG 75XF3C – Monitor 75″ UHD Open Frame o wysokiej jasności 3000 cd/m2

Monitor Open Frame LG 75XF3C o przekątnej 75 cali stworzony został z myślą o instalacji zewnętrznej. Wyświetla ostre i barwne obrazy w rozdzielczości UHD i wysokiej jasności 3000 cd/m2. Jasność ta jest automatycznie regulowana – w zależności od poziomu nasłonecznienia. Specjalna powłoka chroni ekran przed kurzem, pyłem żelaza, wilgocią itp.Dzięki funkcji QWP obraz jest bardzo dobrze widoczny również dla osób, które mają założone spolaryzowane okulary przeciwsłoneczne. Urządzenie może pracować całodobowo w temperaturach od 0 °C do 50°C. Posiada wbudowaną platformę webOS. Monitor można zainstalować w pozycji pionowej lub poziomej.

Funkcje:

Wysoka jasność

Dzięki dużej jasności 3000 cd/㎡, ekran zapewnia wyraźną treść i przyciąga uwagę przechodniów.

Funkcja Quarter Wave Plate

Dzięki funkcji QWP obraz jest bardzo dobrze widoczny również dla osób, które mają założone spolaryzowane okulary przeciwsłoneczne.

Brak efektu czarnienia

Nawet w przypadku bezpośredniego wystawienia na działanie promieni słonecznych, seria XF pozostaje wolna od wad czerniejących w temperaturze 110 ° C i zapewnia najwyższą jakość podczas użytkowania na zewnątrz.

Inteligentna kontrola jasności

Jasność ekranu jest regulowana automatycznie w zależności od oświetlenia otoczenia. Jasność jest zwiększana w świetle, co zapewnia lepszą widoczność, a zmniejsza się w ciemności w celu efektywnego zarządzania energią.

Szeroki zakres temperatury podczas pracy

Panel oferuje doskonałą niezawodność w szerokim zakresie temperatur roboczych, od 0 do 50 st C.

Powłoka ochronna

Specjalna powłoka chroni ekran przed kurzem, pyłem żelaza, wilgocią itp.

Inteligentna platforma webOS Smart

Quad Core SoC (System-on-Chip) może wykonywać wiele zadań jednocześnie bez oddzielnego odtwarzacza multimedialnego. Ponadto platforma webOS 3.0 zwiększa wygodę użytkownika dzięki intuicyjnemu interfejsowi użytkownika i prostym narzędziom do tworzenia aplikacji.

Strona Producenta

www.lg.com/global

Dokumentacja Techniczna