Drukuj

LG 86UL3E – 86″ ekran Digital Signage o jasności 350 cd/m2

  • 86 cali, 350 cd/m2.
  • Praca 16/7.
  • Ramka: 21,9 mm
  • Głębokość: 93,3 mm.
  • Interfejs: HDMI (3) / USB 2.0 / RS232C In / RJ45 In / Audio Out.
  • Wbudowany głośnik (10W + 10W)



LG 86UL3E – 86″ ekran Digital Signage o jasności 350 cd/m2

Monitor 86UL3E to model od LG przeznaczony do wyświetlania treści informacyjnych lub reklamowych w trybie 16h/7. prezentuje barwne obrazy pełne szczegółów – dzięki technologii IPS. Ekran wyposażony został w szereg nowoczesnych funkcji. Cienka ramka i mała głębokość idealnie wkomponują się w wystrój pomieszczenia. Funkcja Real-Time promotion pozwala na wysyłanie przez właścicieli sklepu informacji lub kuponów promocyjnych do Klientów, którzy aktualnie znajdują się w sklepie. Posiada również funkcję wirtualnego routera, który może być bezprzewodowym punktem dostępowym dla urządzeń mobilnych. W przypadku usterki lub błędów dostępna jest zdalna opieka w czasie rzeczywistym. Gdy wystąpi błąd, można wysłać powiadomienie za pośrednictwem protokołu SNMP.

Funkcje:

Szczegółowy obraz pełen kolorów

Seria UL3E zapewnia widzom wyraźniejszy obraz dzięki żywym kolorom i drobnym szczegółom. Ekrany z tej serii są wyposażone w rozwiązania bezprzewodowe i funkcje zapewniające wysoką kompatybilność.

Doskonała jakość obrazu

Dzięki technologii IPS seria SH7E zapewnia wyraźny, żywy obraz bez wyblakłych odcieni pod każdym kątem. Rozdzielczość UHD pozwala użytkownikom oglądać szczegóły nawet przy powiększaniu wyświetlacza, z czterokrotnie wyższą rozdzielczością niż FHD.

Rozwiązanie bezprzewodowe

Content Sharing – Content Mirroring pomiędzy urządzeniami jest wygodniejszy w sieci Wi-Fi. Promocje w czasie rzeczywistym z Beacon i BLE (Bluetooth Low Energy)- właściciele sklepu mogą dostarczyć kupony i informacje w czasie rzeczywistym.

Bezprzewodowy punkt dostępu

Seria UL3E działa jako wirtualny router, który może być bezprzewodowym punktem dostępowym dla urządzeń mobilnych.

Wbudowane zarządzanie treścią

Wbudowany CMS (Content Management System) pozwala na edycję i odtwarzanie zawartości, planowanie listy odtwarzania, a nawet grupowanie i kontrolowanie oznakowań za pomocą pilota, myszy, a nawet telefonu komórkowego, bez potrzeby oddzielnego komputera lub oprogramowania. Dzięki temu zarządzanie treścią jest łatwiejsze i przyjazne dla użytkownika.

Kopiowanie danych przez USB

Klonowanie danych USB sprawia, że ​​zarządzanie wieloma wyświetlaczami jest bardziej wydajne i zapewnia optymalne działanie, ponieważ użytkownicy nie muszą konfigurować każdego z ekranów jeden po drugim. Gdy użytkownicy skopiują dane do USB na jednym ekranie, będą łatwo dystrybuowane do innych przez wtyczkę USB.

Łatwa konserwacja

Seria UL3E została certyfikowana przez firmę Crestron Connected Ⓡ – zapewnienia wyższy poziom kompatybilności z profesjonalnymi sterownikami AV w celu zapewnienia bezproblemowej integracji i automatycznej kontroli 1, zwiększając efektywność zarządzania firmą.

Zdalne monitorowanie w czasie rzeczywistym

W przypadku usterki lub błędów dostępna jest zdalna opieka w czasie rzeczywistym. Gdy wystąpi błąd, można wysłać powiadomienie za pośrednictwem protokołu SNMP (Simple Network Management Protocol) .

Moc i sieć w jednej linii

WOL (Wake-on-LAN) umożliwia użytkownikom wysyłanie wiadomości przez sieć w celu włączenia wyświetlaczy. To znacznie upraszcza proces instalacji i konserwacji, ponieważ tylko jeden przewód jest wymagany do zasilania i połączenia sieciowego.

Strona Producenta

www.lg.com

Dokumentacja Techniczna