Drukuj

Monitor LG 98LS95D – Duży ekran 98″ Ultra HD premium o jasności 500 cd/m2


  • 98 cali, 500 cd/m2.
  • Praca 24/7.
  • Rozdzielczość : 3840 x 2160 (UHD)
  • Ramka: 14.9mm Even Bezel.
  • Portret i krajobraz.
  • Łańcuch DP: DP, HDMI3, DVI.

 

LG 98LS95D – Duży ekran 98″ Ultra HD premium o jasności 500 cd/m2

LG 98LS95D to 98 calowy ekran, który sprawdzi się na dużych przestrzeniach, np. na lotniskach, w salach konferencyjnych i budynkach. Przyciągnie uwagę i dostarczy informacji w bardzo skuteczny sposób. Stanowi alternatywę dla ściany wideo 2×2. Rozdzielczość Ultra HD zapewnia ostry i wyraźny obraz (rozdzielczość czterokrotnie wyższa niż w przypadku FHD). Może być zainstalowany w pionie i w poziomie.

Funkcje:

Funkcja PBP i PIP

Funkcja PBP (Picture-by-Picture) i PIP (Picture-In-Picture) daje możliwość skomponowania do 4 dzielonych podzielonych ekranów w orientacji poziomej lub portretowej.

Ultra HD

Ekrany Ultra HD zapewniają wciągające wrażenia wizualne i charakteryzują się wysoką jakością obrazu, która jest czterokrotnie wyższa niż w przypadku FHD.

Technologia Up-scaling i Super resolution

Technologia up-scaling i super resolution poprawia jakość treści FHD do jakości zbliżonej do jakości UHD.

Tryb portretu i krajobrazu

Ponieważ może być zainstalowany zarówno w pionie, jak i w poziomie, daje dużą elastyczność osobom, które muszą zainstalować cyfrowe oznakowanie w ograniczonej przestrzeni.

Duży ekran i cienka ramka

Ekrany o rozmiarach 98 cali zapewniają doskonały obraz jako alternatywę dla ściany wideo 2×2 np. w sklepie. A smukła i równomierna ramka zapewnia oszałamiający wygląd na ścianie, tworząc minimalistyczną prezentację.

Duży wyświetlacz Ultra HD premium

Zamiast integrować małe ekrany signage, aby utworzyć większy ekran, teraz możesz mieć jeden duży ekran, który jest wciągający i intuicyjnie informatywny. Ten zoptymalizowany system oznakowania, skuteczny w dużych przestrzeniach, w tym na lotniskach, w salach konferencyjnych i budynkach, przyciągnie uwagę i dostarcza informacji w bardziej produktywny i skuteczny sposób.

Strona Producenta

www.lg.com

Dokumentacja Techniczna