Drukuj

Monitor Panasonic LCD TH-55SF1HW

Monitor o rozdzielczości Full HD został wyposażony w panel IPS i wyróżnia się jasnością 700 cd/m², co gwarantuje łatwość oglądania nawet przy bardzo jasnym świetle i tym samym sprawia, że monitor idealnie sprawdza się w zastosowaniach Digital Signage.

Ergonomiczne podświetlenie E-LED

Podświetlenie E-LED to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu wyświetlacze charakteryzują się niskim kosztem eksploatacji umożliwiającym nieprzerwane działanie przez całą dobę. Idealnie sprawdzają się w branży handlu i transportu oraz w restauracjach.

Ustawienia pozwalające oszczędzać czas

Funkcja klonowania skraca czas montażu instalacji złożonych z wielu wyświetlaczy. Wystarczy zapisać ustawienia pierwszego ekranu i powielić je na pozostałych wyświetlaczach przez USB. Wyświetlacze można połączyć przez sieć LAN, a następnie skopiować ustawienia menu i dostosowane wartości z jednego ekranu na pozostałe wyświetlacze

Obrazy mogą wyglądać dokładnie tak, jak chcesz

Szybka regulacja koloru ułatwia dostosowanie jasności i barw na wielu ekranach, a liczne opcje regulacji obrazu pozwalają zmienić ustawienia odpowiednio do wyświetlanej zawartości.

Łatwy w obsłudze odtwarzacz multimedialny USB

Szybkie i łatwe odtwarzanie zapisanych treści — wystarczy podłączyć dysk USB, by odtwarzać zarówno obrazy statyczne, jak i ruchome.

Solidny, bezawaryjny wyświetlacz

Wydajne i niezawodne ekrany do działania w trybie całodobowym. Funkcja awaryjnego przełączania sygnału gwarantuje wyświetlanie obrazu nawet w przypadku utraty sygnału. W przypadku zakłóceń sygnału wyświetlacz przełącza się na sygnał awaryjny, a po ustaniu usterki wraca od razu do sygnału głównego.

Wykrywanie problemów, zanim wystąpią

Opcjonalne oprogramowanie Early Warning pomaga zmniejszyć czas przestojów poprzez wykrywanie problemów, jeszcze zanim się pojawią. Dzięki temu możliwe jest maksymalne wykorzystanie czasu na kontakt z zespołem pomocy technicznej. Ekranami można łatwo zarządzać przez Internet, korzystając z tego samego komputera co zawsze.

Strona Producenta

www.panasonic.com

Dokumentacja Techniczna