Drukuj

Monitor Panasonic LCD TH-70SF2H

Monitor o rozdzielczości Full HD został wyposażony w panel VA/Edge LED i wyróżnia się jasnością 700 cd/m², co gwarantuje łatwość oglądania nawet przy bardzo jasnym świetle i tym samym sprawia, że monitor idealnie sprawdza się w zastosowaniach Digital Signage.

Ergonomiczne podświetlenie E-LED

Podświetlenie E-LED to bardzo ekonomiczne rozwiązanie, dzięki któremu wyświetlacze charakteryzują się niskim kosztem eksploatacji umożliwiającym nieprzerwane działanie przez całą dobę. To idealne rozwiązanie na potrzeby oznakowania budynków, monitoringu oraz wyświetlania krytycznych informacji poza godzinami pracy.

Doskonałe do dużych i małych przestrzeni

Modele z serii SF2H można ustawić w poziomie, pionie lub pod kątem, a cienka ramka maksymalizuje widoczną powierzchnię ekranu w mniejszych przestrzeniach. W przypadku większych przestrzeni technologia Digital Link pozwala przesyłać obraz wideo, dźwięk i sygnały kontrolne na odległość sięgającą 150 m, co daje mnóstwo możliwości montażu i redukuje koszty okablowania.

Solidny, bezawaryjny wyświetlacz

Wydajne i niezawodne ekrany do działania w trybie całodobowym. Funkcja awaryjnego przełączania sygnału gwarantuje wyświetlanie obrazu nawet w przypadku przerwania sygnału. W przypadku zakłóceń sygnału wyświetlacz przełącza się na sygnał awaryjny, a po ustaniu usterki wraca od razu do sygnału głównego.

Oprogramowanie Multi Monitoring & Control

Bezpłatne oprogramowanie Multi Monitoring & Control daje możliwość kontrolowania urządzeń w grupach. To bezpłatne oprogramowanie firmy Panasonic pozwala monitorować do 2048 urządzeń i sterować nimi z jednego komputera PC za pośrednictwem sieci LAN. W funkcji monitorowania stan wielu urządzeń można wyświetlać w grupach, a następnie osobno przeglądać szczegółowe informacje o każdym z nich. W funkcji sterowania można wykonywać takie polecenia sterujące, jak włączanie lub wyłączanie zasilania czy przełączanie sygnałów wejściowych lub sterujących. Można w niej także używać funkcji planowania.

Strona Producenta

www.panasonic.com

Dokumentacja Techniczna