Drukuj

Monitor Panasonic TH-48LFE8E


Panasonic TH-48LFE8 – Wyświetlacz profesjonalny 48″ LCD o jasności 350 cd/m2

Cechy kluczowe:

  • 48″, 350 cd / m2.
  • Głębokość 62 mm.
  • Odtwarzacz USB.
  • Orientacja pozioma/pionowa/wieloekranowo.Panasonic TH-48LFE8 – Wyświetlacz profesjonalny 48″ LCD o jasności 350 cd/m2

48 calowy wyświetlacz Panasonic TH-55LFE8 to kolejny model z serii LFE8. Rewelacyjnie sprawdzi się w np. w restauracjach, sklepach, salonach, salach konferencyjnych. Może pracować 16h/na dobę. Posiada wbudowany odtwarzacz multimedialny USB – wyświetlanie treści multimedialnych bez potrzeby korzystania z zewnętrznego odtwarzacza. Ekran można instalować w orientacji poziomej, pionowej bądź w konfiguracji wieloekranowej. Typowym zastosowaniem w orientacji pionowej jest np. wyświetlanie menu w restauracjach.

Funkcje:
Wyświetlacz LCD z wąskim obramowaniem
Smukła konstrukcja umożliwia maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni w sklepach, salonach wystawowych i salach konferencyjnych. Głębokość poniżej 62 mm pozwala uzyskać dyskretną instalację przy montowaniu na ścianie, a dzięki cienkiej ramce cała uwaga oglądających skupia się na wyświetlanym obrazie.

Proste wyświetlanie bez użycia odtwarzacza
Wyświetlacze z serii LFE8 mają własny odtwarzacz USB. Dzięki temu wyświetlanie treści multimedialnych wymaga jedynie podłączenia nośnika USB z odpowiednimi materiałami, bez potrzeby korzystania z zewnętrznego odtwarzacza. Obsługiwane są filmy i nieruchome obrazy, co pozwala wyświetlać różnego rodzaju oryginalne treści informacyjne.

Płaski wyświetlacz idealnie dopasowany do zastosowania
Wyświetlacze z serii LFE8 można instalować w orientacji poziomej, pionowej bądź w konfiguracji wieloekranowej. Typowym zastosowaniem w orientacji pionowej jest wyświetlanie menu w restauracjach i informacji pomocnych w danej lokalizacji np. wskazówek dotyczących poruszania się. Dzięki temu informacje są wyraźnie widoczne nawet przy dużym natężeniu światła wewnątrz sklepu, co zwiększa możliwości instalacyjne. Wbudowane głośniki 10 W + 10 W pozwalają zrezygnować z zajmujących dodatkowe miejsce głośników zewnętrznych przy wyświetlaniu treści z dźwiękiem lub prowadzeniu wideokonferencji.

Ogromna różnorodność materiałów dzięki poszerzonej obsłudze sygnałów
W porównaniu z serią LFE7 liczba sygnałów obsługiwanych przez wyświetlacze z serii LFE8 wzrosła o 25 aż do 59. Umożliwia to wyświetlanie materiałów w różnych formatach. Dzięki temu można bez czasochłonnego konfigurowania i konwertowania wyświetlać treści informacyjne i od razu pokazywać przygotowane materiały w salach konferencyjnych.

Strona Producenta

panasonic.net

Dokumentacja Techniczna