Drukuj

Monitor Panasonic TH-49LF80-SST


Hiperprecyzyjne ekrany interaktywne, na których możesz polegać — TH-49LF80-SST

Technologia wielodotykowa ShadowSense — wytrzymałe, precyzyjne ekrany interaktywne, idealne do zastosowań w obiektach publicznych

  • Wysoka precyzja dotyku
  • Krótki czas reakcji
  • Wytrzymałość i niezawodność
  • Prostota obsługiWyjątkowa precyzja i krótki czas reakcji

Interaktywne ekrany z serii LF80-SST korzystają z technologii ShadowSense™, aby zapewnić wysoką precyzję dotyku i krótki czas reakcji. Zastosowane czujniki pozwalają na wykrycie cienia obiektu i ustalenie jego dokładnej pozycji. Ekrany automatycznie wykrywają rodzaj sygnału wejściowego, np. dotknięcie palcem, rysikiem czy gumką, i odpowiednio dostosowują się do niego. Mogą nawet rozpoznawać i ignorować przypadkowe dotknięcia.

Wbudowana niezawodność   

Ekrany z najnowszej serii LF80-SST doskonale sprawdzają się w miejscach publicznych jako wyświetlacze informacyjne. Ekrany dotykowe, wykonane z hartowanego bezpiecznego szkła o grubości 4 mm, są wytrzymałe i odporne na działanie kurzu, a także ignorują obecność obiektów blokujących czujniki. Zostały stworzone z myślą o całodobowej pracy i mogą zostać wyposażone w oprogramowanie ostrzegawcze, które będzie informowało o wykrytych nieprawidłowościach.

Intuicyjność i łatwość obsługi

Seria AF1-SST została opracowana z myślą o łatwej obsłudze. Precyzyjna technologia ekranów dotykowych sprawdza się nawet w intensywnym oświetleniu. Co więcej, jasność na poziomie 700 cd/m² i szerokie kąty widzenia panelu IPS ułatwiają odczytywanie zawartości. Wytrzymałe szkło ma również gładką, antyodblaskową powierzchnię, na której łatwo się rysuje i pisze.

Elastyczny wybór rozmiaru

Ekrany dotykowe są dostępne w trzech różnych rozmiarach: 42, 49 i 55 cali. Ekrany można zamontować w orientacji pionowej lub poziomej, co ułatwia stworzenie punktów samoobsługowych czy sprzedażowych.

Łatwa instalacja i zarządzanie

Korzystanie z DIGITAL LINK umożliwia przesyłanie sygnałów wideo, audio i sterujących na długą odległość (do 150 m) za pomocą jednego kabla sieciowego LAN, co zapewnia przesyłanie wysokiej jakości obrazów i dźwięków, a także zdalne sterowanie .

Możesz zdalnie zarządzać nimi za pomocą aplikacji CMS lub oprogramowania Multi Monitoring and Control firmy Panasonic. Łatwiej jest zainstalować aktualizacje i zarządzać ekranami, co z kolei może obniżyć koszty obsługi.

Strona Producenta

business.panasonic.pl

Dokumentacja Techniczna