Drukuj

Mały wyświetlacz o ogromnych możliwościach.

Samsung Small Signage spełni wszelkie Twoje wymagania w kwestiach niezawodności i wytrzymałości. Możliwość pracy przez 16 godzin dziennie, przez 7 dni w tygodniu, oraz trzyletnia gwarancja dają Ci pewność, że wyświetlacz dotrzyma tempa Twojej firmie.
Wraz z wyświetlaczem otrzymujesz zestaw narzędzi do tworzenia i zarządzania treściami. W serii DBE-PoE (Power-over-Ethernet) podłączenie do sieci i zasilania odbywa się za pomocą tego samego kabla, co zmniejszy ilość kabli i pozwoli zadbać o estetykę. Znajdziesz w nich też złącza HDMI i wejście kart SD, które wykorzystasz do wyświetlania materiałów. Dzięki niezawodnym i wygodnym w obsłudze rozwiązaniom Samsung Small Signage Twoja firma nie musi już korzystać z mniej wytrzymałych i bardziej skomplikowanych w instalacji tabletów.

Wygodne rozwiązanie PoE

Zawarte w rozwiązaniu Samsung Small Signage technologie umożliwiają Ci tworzenie interaktywnych i zawierających dużo informacji materiałów, przy wykorzystaniu mniejszej liczby zasobów zewnętrznych. Dla firm, które pracują w małej przestrzeni, DBE-PoE oferuje minimalistyczną formę i schludny system łączności, umożlwiając podłączenie wielu urządzeń. Zamiast dwóch oddzielnych kabli zasilania i sieciowego, PoE wykorzystuje tylko jeden, który zapewnia w tym samym czasie przepływ 30 W mocy i szybki przesył danych. Dzięki zmniejszeniu liczby przewodów i złączy instalacja staje się łatwiejsza, a wyświetlacz nie psuje estetyki miejsca.

Strona Producenta

www.samsung.com

Dokumentacja Techniczna