Drukuj
Przyjazne dla środowiska lekkie monitory wielkoformatowe w atrakcyjnych obudowach
Monitory zoptymalizowane pod kątem potrzeb twojej firmy

£atwe tworzenie zawartości i zarządzanie nią za pomocą monitorów typu wszystko w jednym

Wbudowana platforma SSSP w monitorach z serii MDC eliminuje konieczność podłączenia dodatkowych komputerów i odtwarzaczy multimediów w celu generowania i kontrolowania lokalnej zawartości. Możesz tworzyć i wyświetlać spersonalizowane komunikaty  wystarczy kilka kliknięć!
Technologia SSSP obejmuje dwurdzeniowy procesor z 1 GB pamięci, pamięć masową 4 GB, wysoko wydajny procesor wideo oraz oprogramowanie Samsung MagicInfo” Premium S. £atwy w obsłudze interfejs umożliwia tworzenie i zapisywanie komunikatów przygotowywanych za pomocą bezpłatnych szablonów i prostych narzędzi. Wbudowany odtwarzacz Samsung MagicInfo” Premium S Player umożliwia wyświetlanie zawartości wideo na ścianach o wielkości do 4 x 4 oraz tworzenie harmonogramów wyświetlania szerokiej gamy zawartości i formatów plików.

Zaawansowane oprogramowanie do zarządzania treścią

Monitory z serii MDC obsługują odłączany moduł komputerowy SBB-C, w którym można zainstalować oprogramowanie MagicInfo” Premium i. Dzięki modułowi SBB możesz korzystać z bardziej zaawansowanych funkcji zarządzania zawartością przy wydajnym wykorzystaniu przestrzeni wokół urządzenia.
Oprogramowanie MagicInfo” Premium i Player to jeden z najbardziej zaawansowanych produktów w ramach rodziny MagicInfo”, który obsługuje zaawansowane funkcje wyświetlania zawartości. Oprogramowanie łączy się z serwerem Samsung MagicInfo”, tak aby umożliwić wyświetlanie zawartości z kanałów RSS i efektów specjalnych oraz obsługuje zaawansowane funkcje, w tym zawartość interaktywną i integrację z informacjami pochodzącymi z bazy danych.

Specyfikacje
Panel

Przekątna ekranu 55″
Typ LED BLU 120 Hz
Rozdzielczość 1 920 x 1 080 (16:9)
Wielkość piksela (mm) 0,21 (H) x 0,63 (V)
Aktywny obszar wyświetlania 1 209,6 (H) x 680,4 (V)
Jasność 350 nitów
Dynamiczny współczynnik kontrastu 5 000:1
Kąt widzenia (poziomy / pionowy) 178°:178°
Czas reakcji w standardzie G / G 8 ms
Kolor wyświetlacza 16,7 mln
Gama kolorów 72%