Drukuj
Przekazuj komunikaty biznesowe na olśniewającym i przyjaznym dla środowiska wyświetlaczu
Zamknięty w smukłej obudowie i wyposażony w imponujące funkcje, takie jak czujnik jasności, model ME32C to doskonały produkt do zastosowañ biznesowych.

Większa czytelność dzięki doskonałej jakości obrazu

Monitory Samsung z serii MEC zapewniają wysoką jakość obrazu bez zakłóceñ, zamazañ i odblasków charakterystycznych dla tradycyjnych projektorów, zwiększając skuteczność przekazu. Ultrawyraźny panel zapewnia ostry, wysokiej jakości obraz z doskonałym odwzorowaniem detali. Panel zmniejsza również efekt rozproszenia i odblasków świetlnych, zwiększając czytelność obrazu. Lepszy współczynnik kontrastu i jasny ekran potęgują atrakcyjność przekazu, czyniąc obraz bardziej żywym i szczegółowym.

Zintegrowane rozwiązanie, które zapewnia nowe doznania z zakresu przekazu cyfrowego

Technologia Samsung Smart Signage Platform (SSSP) zastosowana w monitorach marki Samsung obejmuje dwurdzeniowy procesor i połączenie odtwarzacza multimediów ze zintegrowanym oprogramowaniem MagicInfo” Premium S. Dzięki temu nie ma potrzeby podłączania dodatkowych modułów komputera, co znacząco ułatwia montaż i konserwację infrastruktury. Korzystając z oprogramowania MagicInfo” Premium S, firmy mogą tworzyć prezentacje, ustalać harmonogram odtwarzania oraz odtwarzać zawartość bez żadnych problemów. Pliki w różnych formatach można przesyłać strumieniowo w tym samym czasie, przez cały czas, dzięki dwurdzeniowemu procesorowi, 8 GB pamięci i wysoko wydajnemu procesorowi obrazu zintegrowanym w ramach jednego układu. W ten sposób możesz zaoszczędzić, kupując monitor zintegrowany z odtwarzaczem multimediów i najwyższej jakości rozwiązaniem do zarządzania.

Specyfikacje
Wyświetlacz

Częstotliwość skanowania w poziomie 30 ~ 81 kHz
Maksymalna częstotliwość piksela 148,5 MHz
Częstotliwość skanowania w pionie 48 ~ 75 Hz

Panel

Przekątna ekranu 32″
Typ e-LED BLU 60 Hz
Rozdzielczość 1 920 x 1 080 (16:9)
Wielkość piksela (mm) 0,12125 (H) x 0,36375 (V)
Aktywny obszar wyświetlania 698,4 (H) x 392,85 (V)
Jasność  450 nitów
Dynamiczny współczynnik kontrastu 5 000:1
Kąt widzenia (poziomy / pionowy) 178° / 178°
Czas reakcji w standardzie G / G 8 ms
Kolor wyświetlacza 16,7 mln
Gama kolorów 72%