Drukuj
Monitory wielkoformatowe NEC to profesjonalne cyfrowe nośniki informacji i reklamy. Oferta obejmuje zarówno modele przeznaczone do monitoringu, kontroli procesów przemysłowych, jak również stylowe monitory do sal konferencyjnych lub dedykowane jako medium reklamowe do systemów Digital Signage. W tej grupie produktów znajdują się również monitory dotykowe, modele z szybami ochronnymi, jak również monitory w nietypowym formacie 16:4, czy z ultra cienką ramką ekranu. Monitory wielkoformatowe NEC to idealny komponent budowy ścian wideo.

Modular Touch System 55“ & 46″
LCD 55″ lub 46″

  • Nadzwyczajne doznanie dotyku – Najwyższa dokładność oraz rzeczywista obsługa dotyku wielokrotnego jest możliwa dzięki technologii
    ShadowSense®.
  • Przypadkowe dotknięcia i efekt ghost touch zostały wyeliminowane nawet przy silnie oświetlonym otoczeniu.
  • Zalety konstrukcji modułowej – każdy odrębny wyświetlacz ściany wideo jest wyposażony w szybę ochronną, co ułatwia logistykę ze względu na to, że nie występują trudności organizacyjne wynikające z zastosowania wielkoformatowego panelu ochronnego.
  • Niższe koszty montażu i obsługi – Montaż modułowego system dotykowego NEC odbywa się z wykorzystaniem tylko jednego narzędzia, a serwisowanie jest proste, oczywiście ze względu na modułową konstrukcję.
  • Korzyści wysokiej niezawodności – Modułowy system dotykowy NEC z niezwykle wąską szybą ochronną jest zaprojektowany do całodobowej pracy i na tyle wytrzymały, by sprostać wymogom intensywnego użytku w miejscach publicznych i potencjalnym aktom wandalizmu.

Strona Producenta

www.nec.com

Dokumentacja Techniczna